Přívlač a dravci

LudaT - Profil | Po 27.5.2013 16:00:31

Nicméně:
(1) V mimopstruhovém rybářském revíru je povoleným způsobem lovu:

a) lov na položenou nebo lov na plavanou,
b) lov přívlačí nebo hlubinnou přívlačí v době od 16. června do 31. prosince,
c) lov na umělou mušku nebo lov muškařením, nebo
d) lov čeřínkováním v době od 16. června do 31. prosince.

Tolik RŘ ČRS.

    LudaT - Profil | Po 27.5.2013 15:59:12

    P!F >> Hele a když je 15. neděle, tam můžeš v sobotu a jelikož pátek je malá sobota tak můžeš už v pátek a pokud si z Prahy a nebo Blavy, tak ti víkend jak už teď víme začíná ve středu a tudíž zahájíš už ve středu. Dyť je to logický :-)).

      Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 15:55:07

      P!F >> U Vás se chytají dravci celý rok.To vidím v ML.

        P!F - Profil | Po 27.5.2013 15:52:58

        LudaT >> u nas nabeton od 15teho.

          LudaT - Profil | Po 27.5.2013 15:51:49

          mantes >> No a když je do 15. hájení, tak se chytá od kdy? :-)) Však mi na to kápnem, neboj......

            Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 15:47:01

            mantes >> Běž už dneska a dej vědět,jak to šlo.

              mantes - Profil | Po 27.5.2013 15:46:23

              poočkat ale ted sedívám že je do 15 hájení takže už se muže ne 15??:)

                mantes - Profil | Po 27.5.2013 15:44:36

                Pedro1 >> nechytá tak nevim co tu mluvíš:)

                  LosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 14:58:38

                  Pedro1 >> mám obavu,abych nelítal s čelovkou i přes den.By mě zajímalo jestli mají povolení rady ČRS bo bude taneček v Sasazu a tím budou plašit kapře v řece :-)

                    rybomil - Profil | Po 27.5.2013 14:54:05

                    Pedro1 >> někde maj festival furt , tak jim to tam zevšednělo a šupky k vám, se porozhlídnout, když tam nemaji 7. patro...

                      Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:52:59

                      LosPafkos >> Ajo,tys chtěl do centra na kapř:-)))

                      Tam bude v noci asi hodně tma:-)))))

                        Reznik76 - Profil | Po 27.5.2013 14:51:46

                        Pedro1 >> sem včera viděl že 16.6. Je Svátek Otců takže já prdim na zahájení a od rána budu slavit :-)))

                          LosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 14:51:24

                          Mates PB >> tak to je průser,je v jednání víkendová přesnočka v centru a všude saze,sakra.

                            Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:50:29

                            Mates PB >> To zas bude veselo.

                              Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:49:07

                              LosPafkos >> To by šlo.To by byla velká sbírka a hodně dlouhej vlak:-)

                                LosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 14:47:53

                                Pedro1 >> hele co se teda konečně složit na ten dlouhej vlak,když kyčle už jsou pasé :-))

                                  Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:47:27

                                  Mates PB >> Jinak tuším že dřív bylo v řádu,že když zahájení vycházelo na neděli,mohlo se vláčet už v sobotu.Nebo tak něco.

                                    Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:46:40

                                    Mates PB >> Cože máme?To snad ne.

                                    I když dneska ráno jsme z baráku (paneláku) vyhazovali tři přivožralý bezdomovce,co se přišli schovat do sedmýho patra před deštěm.Byli takoví tmavší,že by se už sjížděli na ten festival?

                                      Mates PB - Profil | Po 27.5.2013 14:43:33

                                      Pedro1 >> Hele vy z toho nevylezete, teď jsem četl, že tam máte v Praze tejden Romskej festival, to bude něco jako to zahájení toho 16-týho, co?

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda