Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:42:07

Mates PB >> My Pepíci z Prahe jezdíme na víkendy už ve středu.Jen aby jsi věděl.

Ale na letošní zahájení v neděli nepůjdeme,protože se nám na naší Vltavu v Praze a Berounku sjede banda nepražáků z celých středních a severních čech a nebude si 16.6. kam stoupnout.
Takže si víkend prodloužíme a zahájit půjdeme až 17.6.

S těma povolenkama souhlasím.


    NMates PB - Profil | Po 27.5.2013 14:38:43

    Pedro1 >> Výbornej příběh s lyscem v ML.

      NMates PB - Profil | Po 27.5.2013 14:35:07

      Někteří lidi mě fakt udivujou. Zahájení lovu dravců je 16. června. To je neděle.

      Proč by se mělo chytat už od 15. června? Protože je víkend?

      A proč ne rovnou od 14. června, to je pátek a stejně všichni už jedou na víkend v pátek.....

      Jenže někteří a to myslím většina, třebas Pražáků, jede na víkend už ve čtvrtek, takže bych to viděl od čtvrtka 13. června..........

      A takhle bych to mohl odůvodňovat až do dneška a prakticky zahájit dnes......


      Sebral bych vám všem povolenky vy zmrdi vypočítaví...!!!!!

        NLosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 14:29:56

        Pedro1 >> fakt musíš všechny revíry propálit :-))

          NPedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:28:07

          LosPafkos >> Po těch mnících se tam prý dá přejít řeka suchou nohou.

          A když v červnu lezou úhoři do polí na hrách,vypadá to jako když se v pralese třou anakondy.

            NPedro1 - Profil | Po 27.5.2013 14:27:11

            mantes >> Takže když si to nikde nenašel,tak se v sobotu co?

              NLosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 13:48:19

              mantes >> vyprdni se na Huga a přijeď sem k nám,tu je voda s celoročním žehlením a aj mňouka můžeš fláknout :-))

                NHugo Fisher - Profil | Po 27.5.2013 13:42:37

                mantes >> tak to raději nechoď. Vážně.

                  NLudaT - Profil | Po 27.5.2013 13:42:30

                  mantes >> Což znamená?

                    Nmantes - Profil | Po 27.5.2013 13:40:34

                    Pedro1 >> ¨že se muže chytat už od soboty:)

                      NPedro1 - Profil | Po 27.5.2013 13:39:38

                      mantes >> Co jsi konkrétně nenašel?

                        NPedro1 - Profil | Po 27.5.2013 13:39:25

                        Hugo Fisher >> Druhejch je tady spousta,lepší než desátej:-)

                          Nmantes - Profil | Po 27.5.2013 13:38:21

                          ok:) protože právě v řádu jsem to nenašel:)

                            NHugo Fisher - Profil | Po 27.5.2013 13:37:47

                            Pedro1 >> druhej, chudák já ....

                            :)

                              NHugo Fisher - Profil | Po 27.5.2013 13:37:21

                              mantes >> chytáš snad sám za sebe, ne? Nikoli v rámci něčí zodpovědnosti. Tak musíš vědět sám, kdy jít.

                              Já jdu na ryby už v sobotu.

                                NPedro1 - Profil | Po 27.5.2013 13:36:37

                                mantes >> Jistý by jsi si měl být Ty.
                                Ty půjdeš chytat,ne já.

                                EDIT:Máš rybářský řád?Co se tam píše o hájení dravých ryb?

                                  Nmantes - Profil | Po 27.5.2013 13:35:55

                                  Pedro1 >> jste si jistý protže pujdu chytat a ještě příjdu o papíry:(:D

                                    Nu.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 11:52:35

                                    Mates PB >> ještě mě napadlo,možná je chytá na tu kuličku co válí ten hrdobec před sebou,já doporučuju na okouni živou mihuli za pysk..

                                      NMates PB - Profil | Po 27.5.2013 10:49:28

                                      MB >> To bude nějaký netáhlo, na toho se prd chytí.

                                        NMB - Profil | Po 27.5.2013 10:48:24

                                        Mates PB >> a říká si Libor :c)

                                        http://www.mrk.cz/clen.php3?id=5305

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda