Přívlač a dravci

Mates PB - Profil | Po 27.5.2013 10:40:03

u.x.a. >> Hrdobec, to je takovej brouk....

    u.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 10:24:41

    MB >> kolega si vychvaloval na okouny hrdobce,nikdy jsem ho chytat neviděl ani toho hrdobce jsem nikdy neviděl..

      Zajda - Profil | Po 27.5.2013 9:43:25

      MB >> To by se mi nevyplatilo. A navíc, u nás jsou okouni až do 16.6. hájení, heč..:-) By mi ty mihule ještě scíply..:-(

        rybomil - Profil | Po 27.5.2013 9:34:54

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> měsíčníka vatovýho - Always hydrus ?

          MB - Profil | Po 27.5.2013 9:21:48

          Zajda >> ocásek z chřestýše je zatím to nejlepší co jsem kdy na okouna měl.....

          škoda že už ho nemám :(

            Zajda - Profil | Po 27.5.2013 9:16:18

            Pedro1 >> Dobré jsou taky ještěrčí ocásky...

              Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 9:11:47

              Zajda >> A když nemáte mihule,naporcujte slepýše:-)

                Zajda - Profil | Po 27.5.2013 9:10:43

                Pedro1 >> Na kousky mihulí, dokud se vrtěly. Nepřekonatelná nástraha...

                  Pedro1 - Profil | Po 27.5.2013 8:59:16

                  baitruner2 >> Ty okouny jsi nachytal na střevle potoční,jako loni?

                    baitruner2 - Profil | Po 27.5.2013 4:42:35

                    Pedro1 >> Hale vy tam v tom pepíkově jste strašně pozadu já už zahájil a dávno......Už mám nachytáno a ted mám tady doma jiné starosti,než pak blbnout kolem vody.
                    Mrazák mám samozřejmě nacpaný až po okraj šuplíků okouni,céčka.Jinou rybu doktoří nežerou...
                    Někde možná prasečkina,ale tady kolem ne.

                      P!F - Profil | Ne 26.5.2013 23:08:54

                      Hugo Fisher >> v sobotu bude plno. Spravnaci co pustaju, vyrazaju uz vo stvrtok. Vecer, pretoze chytat v noci nie je zlocin a navyse v tedy lepsie beru!!!!!!!!!

                        P!F - Profil | Ne 26.5.2013 23:07:23

                        Bosanac >> Vy ste tam skoro rybari... V realite uplny amateri. Ja som v ramci upratovania povaly dnes zistil, ze vlasnim zhruba 150 metrov ziabrovky (tenatova siet ) a paradny nerezovy gaf. Myslim ze zahajenie bude pecka! Pockam si radsej do 16teho, nech to je vsetko v sulade s predpismi.

                        My tu zahajujeme neskoro, ale ideme na istotu.

                          P!F - Profil | Ne 26.5.2013 23:03:24

                          MAXXSKATER >> Vsetko v pohode a klidku, ja zase semo tamo rypnem zase do Afjeho, tiez sa pozname tu uz dlho a videli sme sa aj osobne :o)

                            Hugo Fisher - Profil | Ne 26.5.2013 22:40:37

                            Omlouvám se všem diskutujícím, byl jsem na večeři v restauraci (měl jsem 400g steak z roštěnce).

                            Co se týče zahájení, sobota to jistí.

                              Pedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 22:12:12

                              mantes >> Hugo má pravdu,kouknu do papírů.

                                mantes - Profil | Ne 26.5.2013 22:08:56

                                Hugo Fisher >> to je blbost ne ???

                                  Kolis - Profil | Ne 26.5.2013 22:03:11

                                  Rybkin >> Tak o))

                                    Kolis - Profil | Ne 26.5.2013 21:46:17

                                    Pedro1 >> To už tady každy ví, votomnic o)

                                      Rybkin - Profil | Ne 26.5.2013 21:46:04

                                      Kolis >> A bude se nam posmívat:-)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda