Přívlač a dravci

NKolis - Profil | Ne 26.5.2013 21:45:13

LosPafkos >> Jenom aby o)

    NKolis - Profil | Ne 26.5.2013 21:44:42

    Rybkin >> O on bude f ............ o))

      NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 21:43:31

      Kolis >> Me je to jedno,já vlacim celý rok.V lednu třeba hnojaka na marmisce.

        NLosPafkos - Profil | Ne 26.5.2013 21:40:33

        Kolis >> jsme už velký kucí,takže nějaký Hugoplk si na nás nepřijde.Toho 16 tého si rozvracet nedáme :-))

          NRybkin - Profil | Ne 26.5.2013 21:38:44

          Kolis >> A my příjdem o noty že:-)

            NKolis - Profil | Ne 26.5.2013 21:37:39

            LosPafkos - Pedro1 >> Hugo vás vláká v past a sám frkne do dža na Zéland o)

              NLosPafkos - Profil | Ne 26.5.2013 21:29:39

              Pedro1 >> tak to jsem v pasti a zajdu raději až na Adolfa :-)

                NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 21:26:09

                LosPafkos >> MM nic nepustí.Pustil jenom muskarum,protože to jsou kverulanti a vyhrozujou mu.

                  Nu.x.a. - Profil | Ne 26.5.2013 21:10:34

                  Pedro1 >> já nepotřebuju poradit, já jen radím jak vláčet na dravce před 16tým..

                    Nafjee - Profil | Ne 26.5.2013 20:51:06

                    hajdass1 >> 200-300cm , 1,5 - 60g. Jiné nemám.

                      NLosPafkos - Profil | Ne 26.5.2013 20:47:44

                      Pedro1 >> čekám až mě tu MM pustí odpočítávání :-)) Žádné fixlování,bo nechci dostat důtku.

                        Nsiri - Profil | Ne 26.5.2013 20:46:53

                        Pedro - jestli vlacel... Treba pouzil osvedcenou polabskou sumci kombinaci kuku/cejn. :)

                          NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 20:39:25

                          Rybkin >> Usnout při vlaceni v květnu není zločin:-)

                            NRybkin - Profil | Ne 26.5.2013 20:35:21

                            Pedro1 >> To je taky možné,nebo ho to zmohlo a usnul:-)

                              NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 20:34:27

                              Rybkin >> Asi si zapoměl foťák.To se dá u profi fotografa pochopit:-)))

                                NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 20:33:28

                                LosPafkos >> Ty jsi ještě letos nebyl vláčet?Hlavně že jezdis v květnu na lyže.

                                  NRybkin - Profil | Ne 26.5.2013 20:33:13

                                  Pedro1 >> Dukaz nikde co?Hugo furt asi hledá:-)

                                    NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 20:32:37

                                    u.x.a. >> Jestli chces s tímhle poradit,nápis Executorovi.Ten strýmruje imvrvere.

                                      NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 20:31:22

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kéž by se to povedlo u půlky rybářů.

                                        Nhajdass1 - Profil | Ne 26.5.2013 20:28:00

                                        zdravím pánové jaké používáte přívlačové pruty myslím tím gramáž a délka.děkuji

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda