Přívlač a dravci

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.5.2013 19:51:08

MB >> vsak to je v poradku

    NRybkin - Profil | Ne 26.5.2013 19:50:42

    Hugo Fisher >> Tak uka

      Nu.x.a. - Profil | Ne 26.5.2013 19:50:18

      dobrej je streamer tak 15-20 cm na mušáku to se může doporučuje to mrtin grůn z monfišů,je to muškaření ale jen na dravce...

        NHugo Fisher - Profil | Ne 26.5.2013 19:49:42

        Delate si z toho prdel, ale pravdu mam ja.

          NMB - Profil | Ne 26.5.2013 19:48:23

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> a to zas já pro sychr vláčím pořád.... Abych něco neprosvihl

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.5.2013 19:48:09

            Rybkin >> tří marény a půlka mesicnika

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.5.2013 19:47:32

              u.x.a. >> carem z bolena

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.5.2013 19:46:53

                Pedro1 >> jen si z toho dělejte prdel a místo 14. někdo zahájí už 13. a seberou mu noty

                  NRybkin - Profil | Ne 26.5.2013 19:45:52

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> A jak to šlo?

                    Nu.x.a. - Profil | Ne 26.5.2013 19:45:50

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> s čím jsi zahájil?

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.5.2013 19:45:17

                      Rybkin >> já pro sychr zahájil včera.člověk nikdy nevi

                        NLosPafkos - Profil | Ne 26.5.2013 19:44:59

                        Pedro1 >> ještě chvilku pokračujte a jdu to navázat a ráno jdu na ně :-))

                          NRybkin - Profil | Ne 26.5.2013 19:44:02

                          Tady se dějou věci raději zahájim už zítra

                            NMB - Profil | Ne 26.5.2013 19:43:55

                            Pedro1 >> 13 je pověrčivé číslo takže už to se chytá od 12.6

                              NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 19:42:38

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> 14.6. má svátek Roland,ten z pohádky o princezně Fantagiro.Vláčet se může už od 13.6.

                                NHugo Fisher - Profil | Ne 26.5.2013 19:42:04

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> ha! aha. Já to letos nečetl doslova, jen jsem to na WC prolitl a pokračoval v potřebě. Tak díky za info.

                                A sakra, dle diáře jsem pátek i sobota na svatbě, dostanu se až v neděli. :( To už bude zas vše popíchaný.

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.5.2013 19:39:06

                                  Hugo Fisher >> pozor!sobota 15.6. Letos připadá na svátek (upaleni Jana Žižky),takže kuriózně se zahájení přesouvá už na patek 14.6.

                                    NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 19:36:17

                                    Bosanac >> Vy skoropepíci že středních čech musíte mít vždycky něco extra.

                                      NPedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 19:35:29

                                      Hugo Fisher >> Co?Dá se táhla informace někde dohledat?Radši přesně,než přibližně:-)))

                                        NHugo Fisher - Profil | Ne 26.5.2013 19:09:53

                                        mantes >> 16. 6. je v neděli. Ale protože je to víkend, smí se opět (myslím, že stejně jako loni, či předloni), lovit už od soboty, tj. 15. 6.

                                        Jen to málokdo ví ....

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda