Přívlač a dravci

Bosanac - Profil | Ne 26.5.2013 17:07:10

minatrix >> My z mimopepikova taky , jen nas nesmi RS nacapat .

    Vrbis1 - Profil | Ne 26.5.2013 16:58:02

    mantes >> Neděle

      minatrix - Profil | Ne 26.5.2013 16:57:48

      Bosanac >> my Pepíkové můžeme někde na MPčku vláčet celoročně.... :-))))))

        Bosanac - Profil | Ne 26.5.2013 16:52:16

        Pedro1 >> My mame tyden naskok na vas z Pepikova .

          Pedro1 - Profil | Ne 26.5.2013 16:47:54

          mantes >> My chodíme v Pepikově už 14 dní,jdou sumci.

            Poušťák - Profil | Ne 26.5.2013 16:45:07

            mantes >> na 16.6.

              mantes - Profil | Ne 26.5.2013 16:44:03

              chlapy na který den vychází zahájení???:) dík

                Hugo Fisher - Profil | Ne 26.5.2013 15:17:35

                osprey >> ja poznam jen okouna. Lec k zivotu mi to staci. :)

                  osprey - Profil | Ne 26.5.2013 13:58:05

                  Mr.Stick >> Ahoj. Rád tě vidím.

                  Já po lidech nic nechci. Jsem pro světový mír a jinak mi všichni můžou... :-))

                  Pokud jde o to rozpoznávání - většina lidí se řídí tak nestálou věcí jako je barevný odstín těla, barvy ploutví apod. Daleko zásadnější věci jako ošupení, počty paprsků v ploutvích apod. se ignorují. Je to vidět i na fotkách - typicky: fotka, pod ní dotaz, co je to za rybu a ploutve jsou poskládané tak, že vidíš kulový. Ale ono je to jedno, hlavní je ten světový mír. :-)

                    Mr.Stick - Profil | Ne 26.5.2013 12:37:51

                    osprey >> Tady nedávno byl "celomrkácký" problém rozeznat bolena od jesena. Poznat proudníka, to bys chtěl po lidech už moc.

                    Jinak ahoj.

                    :)

                      osprey - Profil | Ne 26.5.2013 12:28:18

                      Fanu >> Není. Může se tam vyskytnout, nejčastěji u přítoku, ale nahánět ho tam cíleně nemá smysl. Zkus nějakou menší říčku. A pak jde ještě o to, abys ho poznal. Co jsem tady koukal, má s tím problémy dost lidí.

                        Scanix - Profil | Ne 26.5.2013 11:25:14

                        Fanu >> jestli ty si chlapce nedelas prdelky, jinak vysazen se pise s tvrdym y, ale to se budete ucit az za rok. Kazdopadne se nevysazuje, ale nekde muze prebyvat, nebot na rekach, kde jsou prehrady postaveny, se bezne vyskytuje.

                          Fanu - Profil | Ne 26.5.2013 10:32:34

                          Dobrý den můžuse na něco zeptat je jelec proudník visazen na přehradách.

                            Pvl - Profil | Ne 26.5.2013 9:26:25

                            Měl bych na vás takovou prosbu , máte někdo kontakt na Michala Čepeláka ?

                              : vydrák - Profil | Ne 26.5.2013 9:13:45

                              Rytíř >> Tak už sem prut našel,google byl dneska nějakej čipernější.
                              Bez navijáku a za 699Kč.
                              http://www.eshop-rybarske-potreby.cz/katalog/pruty/​privlacove/universe-2-7m-60g.html

                                Fanu - Profil | Ne 26.5.2013 8:13:21

                                MAXXSKATER >> ahoj nekci ale pišou mi totady chlapi

                                  MAXXSKATER - Profil | Ne 26.5.2013 0:04:41

                                  P!F >> Aha, tak to došlo k omylu, Ty jsi reagoval na jiný příspěvek než s tím tolstolobikem, tak tady vznikl asi ten problém. :-) Reagovals na ten, kde jsem psal Afjeemu ohledně toho růžové proutku. =)

                                    P!F - Profil | Ne 26.5.2013 0:01:38

                                    MAXXSKATER >> Ja praveze podsekavanie tolstolobikov podporujem, mam totiz neprijemny pocit, ze sa nam tu zacinaju aklimatizovat a rozmnozovat....

                                      MAXXSKATER - Profil | So 25.5.2013 23:58:40

                                      P!F >> V pohodě, nic se neděje. My se známe už dlouho spolu, takže proto sem tam nějaký ten vtípek na mojí nebo respektive jeho adresu. ;-)

                                        P!F - Profil | So 25.5.2013 23:57:45

                                        MAXXSKATER >> aha, tak potom pardon.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda