Přívlač a dravci

NMAXXSKATER - Profil | So 25.5.2013 23:41:53

P!F >> Já jsem neřekl, že je na tom něco zlého.

    NP!F - Profil | So 25.5.2013 23:36:04

    MAXXSKATER >> A co je na tom zleho?

      Nafjee - Profil | So 25.5.2013 21:14:15

      MAXXSKATER >> Sám mám málo :)

        NMAXXSKATER - Profil | So 25.5.2013 21:05:30

        Fanu >> To chceš podsekávat tolstolobika nebo jak ?

          NMAXXSKATER - Profil | So 25.5.2013 21:03:14

          afjee >> To jsi měl dát radši CoD ladies sekcím. :-))

            NFanu - Profil | So 25.5.2013 18:53:06

            match-oun >> děkuji

              NFanu - Profil | So 25.5.2013 18:52:49

              poldeci - 25.5.2013 16:33:07 >děkuji>

                Nmatch-oun - Profil | So 25.5.2013 16:51:00

                Fanu >> ...a občas i na dvoják, ale musíš si ho vyčíhat.

                  Npoldeci - Profil | So 25.5.2013 16:33:07

                  Fanu >> fakt

                    NFanu - Profil | So 25.5.2013 16:20:08

                    Dobrý den můžuse na něco zeptat fakt se tojstolobik na troják.

                      N: vydrák - Profil | So 25.5.2013 12:49:36

                      Rytíř >> Nevyužiju,nechci ho.Nikdo ho nechce,proto ho dávaj zadarmo :-))

                        NRytíř - Profil | So 25.5.2013 12:03:15

                        : vydrák >> 2kila,třeba ho někde využiješ.Na nějakej lov na říčce by se myslím nechal..Troling větší woby klacek?

                          N: vydrák - Profil | So 25.5.2013 12:01:53

                          Rytíř >> Zbytečná investice.
                          Navijáku se pak nezbavím,leda zase někomu zadarmo:-)

                            NRytíř - Profil | So 25.5.2013 12:00:39

                            : vydrák >> tak co dáš litr a naviák tě zbyde,to už tě nevytrhne ne?:-)

                              N: vydrák - Profil | So 25.5.2013 11:42:34

                              Rytíř >> Jasně že to je von,tenhle jedinej odkaz sem našel.
                              Jenže je k tomu ten připitomělej naviják zdarma:-)) Scháním samostatně.

                              Jeden mám,scháním do páru.

                                N: vydrák - Profil | So 25.5.2013 9:36:56

                                Takže scháním dál Mitchell Universe II. Pokud by někdo vypátral odkaz na prodejnu,budu rád.
                                Já ho nenaleznul ani googlem.

                                  N: vydrák - Profil | So 25.5.2013 8:54:39

                                  Zajda >> Novej stál 800Kč,takže dle stavu:-)

                                    NZajda - Profil | So 25.5.2013 8:16:22

                                    : vydrák >> Kolik dáš?:-)

                                      N: vydrák - Profil | So 25.5.2013 8:07:22

                                      Koupím přívlačový prut Mitchell Universe II 2,7m 40-60g - starší model. Jen v pěkném stavu.
                                      Nemůžu ho nikde sehnat.Dík

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda