Přívlač a dravci

Libor 1 - Profil | Pá 24.5.2013 21:28:58

Netipa - poslední hrdina MRKu >> hYena je s Y, ale to by jsi TY vědět měl !!
Jinak amur je vynikajicí uzenej, na zelenině a mě chutná v trojobalu.

    poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:37:05

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Sejně to zkusíš. A proto vem kyblíčky 2 at má i moje malá na pískoviště.

      poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:35:54

      P!F >> A díky tomu taky majladn vyděláš

        MB - Profil | Pá 24.5.2013 14:28:06

        P!F >> tak tak .....a je to ještě jen sezoní.....prostě k nezaplacení :c))))


        ahoj ty tu

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:27:19

          poky82 >> To je fuk, kapraři chytají na koule, ať se děje co se děje. Přes to vlak nejede

            MB - Profil | Pá 24.5.2013 14:27:04

            Pedro1 >> ok dík

              Pedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 14:26:16

              MB >> Díky,strýmry pošlu ještě dnes.

                Pedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 14:26:01

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Adresu vyměním s MB za tři strýmry od Matese.Tady funguje směnný obchod jak na východě.

                  P!F - Profil | Pá 24.5.2013 14:25:53

                  poky82 >> BIO!!! Kuwa to bude stat majlant...

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:25:45

                    MB >> Ty taky neznáš adresu ty brepto. To, že jsi párkrát na mě čekal na parkovišti neznamená, že poblíž toho parkoviště bydlím

                      poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:25:15

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo jinak koukej na Hada co sis hřál na prsou.

                      N MB - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 24.5.2013 14:24:31
                      Pedro1 >> adresa je v SZ i s SPZ auta :c)

                        poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:24:33

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Koulem maj všichni, ale na tomhle by vydělal mnohem víc než na chcemii. Tohle je 100% přírodní produkt .)

                          MB - Profil | Pá 24.5.2013 14:24:31

                          Pedro1 >> adresa je v SZ i s SPZ auta :c)

                            poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:23:52

                            P!F >> Je pravda, že je to takovej škrt, že nemá u sebe ani kudlu.

                              P!F - Profil | Pá 24.5.2013 14:17:10

                              poky82 >> urcite streli. On ten Hrdina ked zacucha prachy, tak sa nicoho nestiti, je to dusa necista, nekrestanska...

                                Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:16:32

                                poky82 >> Oni to ví. Oni na ně maj koule

                                  poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:15:02

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo doufám, že jin nestřelíš za LK kyblíček s lopatičkou recept jak na ně.

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:13:23

                                    poky82 >> Tak tak. Popřípadě LKhrobeček

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:12:56

                                      Pedro1 >> Já kaprařím hodně vysokou ligu a jsem s LKboys jedna ruka. A mojí adresu beztak neznáš, tak se s ní tady neoháněj

                                        poky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:12:04

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> To jsou už pak teda ty růžoví rakve jo, jak maj v nabýdce .))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda