Přívlač a dravci

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:09:37

poky82 >> LK chytaj dvoumetrový kapry, tak bych se divil, kdyby dělali boxy jenom na násaďáky

    NMB - Profil | Pá 24.5.2013 14:08:22

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> normálně ...dáš echo až to bude hotové a já zrovna náhodou půjdu kolem a jeden kousek když jinak jako nedáš tak ochutnám.....

    co ti na tom není jasné?????

      NPedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 14:08:15

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Zítra jdeš zase na amuři,všechno vyudíš a přivezeš MB a mě každýmu půlku.Jinak pošlem Lukynovi Tvojí adresu.

        NPedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 14:07:27

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> A ty umíš opravdu kaprařit?

        Já jen jestli Ti to pomůže,až budou u Tebe dnes večer zvonit čtyři LK Boys s holou hlavou.

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:07:08

          MB >> jak stavit pro vzorek? Chyťte si svýho amura vy hieny

            Npoky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:06:33

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ten bude též malej. OG to dal do boxu na psa :)

              NMB - Profil | Pá 24.5.2013 14:06:16

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> kdy se mám stavit pro vzorek na ochutnání???????

              ahoj ty tu

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:05:46

                poky82 >> Vůbec to nemaj pokoumaný. Abych si na dalšího koupil LKbox

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:05:13

                  Pedro1 >> jen záviď. Kdybys uměl kaprařit (a to opravdu kaprařit a ne na soukromáku náhodou chytit velkýho kapra), tak bys mohl mít taky takovýho uzenýho amura

                    Npoky82 - Profil | Pá 24.5.2013 14:04:22

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Dobrá práce. Jo a až budeš posílat přihlášku, tak tam písni, že chceš větší igelitky. Že narozdíl od těch kaprařů, co už pod sebou má, chytáš velké ryby a do těch igelitek se ne a ne vejít.

                      NPedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 14:03:03

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> To je velmi rozumný.Normálně Ti ten kus uzenýho amuřa závidím:-)

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 24.5.2013 14:00:46

                        poky82 >> amur Tonda (to je jeho jméno) razí do udírny

                          Npoky82 - Profil | Pá 24.5.2013 13:47:53

                          OG >> Ogáči, dej ho do koření s trochou oleje a druhej den na pánev nebo do trouby. Je to lahoda. To samé platí i pro Netipu. Škoda to obalovat.

                            NPedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 11:25:14

                              Nafjee - Profil | Pá 24.5.2013 10:10:23

                              Pedro1 >> To bych si nedovolil. To bych vyfasoval možná tak jízdenku na přesnicjedoucí vlak, ale bez zpáteční jízdenky o)

                                NPedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 10:08:11

                                afjee >> Jo takhle,Ty jsi ho koupil Nejkrásnější.Ty děláš Paulusovi do Nejkrásnější?No to bude ještě zajímavé,až zazvoníš u Paulusů a budeš předávat dárek:-)))
                                Doufám že bude reportáž a video:-)

                                  Nafjee - Profil | Pá 24.5.2013 10:03:40

                                  Pedro1 >> Vlastní zkušenost? :) Ještě řekni, že není pěknej, ba dokonce nejkrásnější. I když nejkrásnější je jen jedna.

                                    Nafjee - Profil | Pá 24.5.2013 10:02:32

                                    Mates PB >> Pro dcerku? To bych musel někam schovat tak na 15 let :)

                                      NMates PB - Profil | Pá 24.5.2013 10:00:10

                                      afjee >> Ne, nejsi :-)) To máš pro dcerku?

                                        NPedro1 - Profil | Pá 24.5.2013 9:57:46

                                        OG >> To je jistota.On se ten amur dá i v trojobalu,narozdíl od kapra.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda