Přívlač a dravci

NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 10:38:56

u.x.a. >> Ještě jsem jí neviděl. Kouknu na ní až jí bude mít Monča na krámu.

    Nu.x.a. - Profil | Út 21.5.2013 10:35:47

    Mates PB >> vyděl jsi novo cataňu?je to designově moc pěknej prut,koukni na ní snad tě to uklidní..

      NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:34:47

      Mates PB >> Já se loudám pořád.Hlavně když mám jít něco dělat.

        NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 10:29:22

        Pedro1 >> Jsem se rozčílil, že jsem se zapoměl přeloudovat.

          NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:26:43

          Mates PB >> Píšeš ze špatného nicku.

            NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 10:09:03

            P!F >> Ještě slovo proti Cataně a vyloučím tě z přívlače do konce roku!

              NRybkin - Profil | Út 21.5.2013 10:02:45

              venca1 >> Mám Avida 8.6ft MH a SSR 9 taham i v silnejsim proudu ale je to tak maximum co zvladne

                Nvenca1 - Profil | Út 21.5.2013 9:51:49

                Pedro1 >> Jo , čabrák je rybník, ale na řece už je problém větší woby a plandy tahat, je to fakt zdolávání.

                  Nu.x.a. - Profil | Út 21.5.2013 9:35:30

                  P!F >> jo byl to 20-50 promiň,ale ssr 14 s tím šla trolovat přímo luxusně za tím si stojím..

                    NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:19:43

                    MB >> To se ví,ale už se neví čeho je testér.On se upsal asi 6 firmám a Ty teď po něm jdou,že zpronevěřil ten cajk,co dostal.Už mu přišla poštou hlava 20 kg kapra.Jako výstraha.

                      NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:17:04

                      venca1 >> Čabrák je asi rybník,co?

                      Nevím.SSR9 jsem tahal na všem možném,ale že bych ho někdy zdolával s nějakou 30 gramovkou si nepamatuju.
                      Rybkin se tady určitě ukáže,tak dá vědět,ale tahá je normálně na řece.

                        NMB - Profil | Út 21.5.2013 9:11:27

                        Pedro1 >> ale PiFoň je zase testér tak jako bacha :c)))))

                        ahoj ty tam

                          Nvenca1 - Profil | Út 21.5.2013 9:09:32

                          Pedro1 >> Na čabráku není problém, na řece už ano.

                            NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:07:14

                            P!F >> Největší zbírku Catáň má pan Ká.Minulý týden se prokecnul,že jich má 8 kousků.A to přestává být sranda:-)))))

                              NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:06:32

                              venca1 >> S Avidem do 50 g zdoláváš SSR9????

                              Rybkin má Avida tuším do 28 g a SSR9 na tom tahá v klidu.

                                Nvenca1 - Profil | Út 21.5.2013 9:03:44

                                P!F >> Ahoj, já to myslím vážně. S tím Avidem ty woby zdolávám

                                  NP!F - Profil | Út 21.5.2013 9:00:58

                                  u.x.a. >> 20-60g katana sa nerobi, iba 20-50g a ta sice ssr14 na troling zvladne, ale bude ohnuta ako svina, zasek s tym je nemozny. 50g catana je prutik tak na OF11, SSR9 a podobne, nie ze by sa s tym fyzicky nedal tahat wobler s wacsou lopatkou, ale bude to na houby.

                                    Nu.x.a. - Profil | Út 21.5.2013 8:56:08

                                    venca1 >> to je divné,mě catana 20-60g zvládala ssr 14 a magnum 18 na troling za loďkou..

                                      NP!F - Profil | Út 21.5.2013 8:55:06

                                      venca1 >> Najvacsiu zbierku Katáň ma Pedro, spytaj sa ho, rad poradi.

                                        NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 8:29:52

                                        venca1 >> To se dá koupit všude.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda