Přívlač a dravci

Nkoubic - Profil | Út 21.5.2013 11:11:40

venca1 >> tak ten neznám

    NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 11:11:40

    u.x.a. >> Hele jako v pohodě, my to chápem a možná s náma už i Pedro.

      NP!F - Profil | Út 21.5.2013 11:10:27

      Pedro1 >> na nelibi ma specialne cervene tlacitko zo spodu stola.

        Nu.x.a. - Profil | Út 21.5.2013 11:10:10

        Mates PB >> je to tak moje hrubky jsou tímto vysvětleny,já mluvím do mého smarfounu a on to převádí pomocí aplikace jménem S*A*M nemá ještě vychytanou cestinu..

          NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 11:09:47

          Pedro1 >> frňákem, má už na něm mozůlek.

            NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 11:09:13

            P!F >> Staví vinici,vím:-)

              NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 11:08:52

              Mates PB >> To jsem nevěděl.Píše nohama a čím dáva kapřům nelíbí?

                NP!F - Profil | Út 21.5.2013 11:08:33

                Pedro1 >> pana Ka som nepocital, on ma tych prutov viac, pretoze ma do buducnosti velke plany s tahavymi rastlinami.

                  NP!F - Profil | Út 21.5.2013 11:07:14

                  Mates PB >> catana je boh. Ja to viem, nemusis mi to pisat. Akurat ta 50g nie je zrovna prut na mega woby.

                    NP!F - Profil | Út 21.5.2013 11:06:25

                    u.x.a. >> na stojaku je to mozne, ja trolujem ( asi 3 hodiny rocne ) na rieke ktora tecie okolo 10km/hod a proti prudu, ver mi ze by to ta catana nezvladla, poznam ten prut celkom slusne, kamos ho ma ako oblubeny akurat 330cm. Navyse v nasich podmienkach by si SSR14 po 20 tich minutach trolovania rozlapal od zlosti, tak by ta bolela ruka.

                      NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 11:05:04

                      Pedro1 >> Ty vole ty si taktní, všichni přece ví, že uxa ruce nemá, přišel o ně na dráze.

                        NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 11:04:06

                        venca1 >> Hele až to budeš chtít vyhodit, tak dej vědět, já jim ještě čestný místo najdu.

                          NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 11:03:57

                          u.x.a. >> Proč ne ruku?:-)

                            Nvenca1 - Profil | Út 21.5.2013 11:01:47

                            Mates PB >> Nepotřebuješ poradit nějaký super mušák na nymfy? Mám doma asi pět kousků od Sony a Druchemy.:-)

                              Nu.x.a. - Profil | Út 21.5.2013 10:59:59

                              Pedro1 >> ssr9 zvládne i něterej model od šíma ve vrhačce 3-15g za to dám nohu do ohně!

                                Nvenca1 - Profil | Út 21.5.2013 10:58:38

                                koubic >> Saphir 4 3054

                                  NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 10:55:32

                                  venca1 >> Tak počkej na P!Fa.Ten dělá i pro Sportex a dá Ti vědět.

                                  Ale myslím si,že SSR9 a 60 g planda jsou si stejně podobné jako kolínko ve strouhance a nejnovější koulíz od Lukyna.

                                  80g Sportex na SSR9 nebude optimál:-)

                                    NMates PB - Profil | Út 21.5.2013 10:49:44

                                    koubic >> No přece Sportex 80g!!

                                      Nkoubic - Profil | Út 21.5.2013 10:44:53

                                      venca1 >> jakej sportex máš na mysli?

                                        Nvenca1 - Profil | Út 21.5.2013 10:42:55

                                        Rybkin >> Já potřebuji tahat minimálně ty SSR9 a větší ,a plandy 40 až 60g na řece ,a proto se ptám na ten Sportex 80g.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda