Přívlač a dravci

venca1 - Profil | Út 21.5.2013 8:26:16

Mates PB >> Kde se to dá koupit? :-)

    venca1 - Profil | Út 21.5.2013 8:24:40

    u.x.a. >> Mám S.C Avid 86 H do 50g a ten na ty woby nestačí

      u.x.a. - Profil | Út 21.5.2013 8:18:50

      venca1 >> to je zbytečně moc,max do 45g

        Mates PB - Profil | Út 21.5.2013 8:18:28

        venca1 >> Viděl jsem Sportexy na kápory, měl jsem v ruce mušák ve 4 AFTMA, a měl jsem v ruce asi dva vláčáky. Všechno zpracované celkem dobře a myslím, že mají fajn záruky. Ale jestli ti to bude vyhovovat to nevím. Každej ví, že nejlepší vláčák je Catana od Šimpána.

          venca1 - Profil | Út 21.5.2013 8:15:39

          Mates PB >> Prut na větší woby jako je CDSR 8, SSR9 a větší na řeku. Uvažuji o Sportexu 80g.

            Mates PB - Profil | Út 21.5.2013 8:07:52

            venca1 >> Jasně, zeptej se mě na co chceš.

              venca1 - Profil | Út 21.5.2013 8:07:06

              Radí se tu dnes?

                Mates PB - Profil | Út 21.5.2013 7:35:52

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ještě jsi zapoměl na můj redakční nick - Martin M.

                  u.x.a. - Profil | Po 20.5.2013 23:06:17

                  co je nového miláčkové?

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.5.2013 22:42:27

                    Pedro1 >> To ne. Já pátrám ve volném čase a zadarmo. Já to dělám pro lidi

                      Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 22:30:06

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Pěknej rozbor,moc pěknej.Neuvažuješ o založení detektivní kanceláře "Netipa a Syn a MB"?MB (Miláček B) Vám bude dělat účetnictví.

                        Mates PB - Profil | Po 20.5.2013 20:22:37

                        Pedro1 >> Ne já jsem normální.

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.5.2013 19:48:34

                          Pedro1 >> Je to on. Na tuty. I podle vzhledu a taky měl narozky. Ono mu je blbý tam dávat pod svým muškařským nickem (Mates má pro každou techniku tady na Mrku jinej nick. Muškařskej nick je jasnej. Kaprařskej má Matasánek, vláčkařskej dukadam, plavačkářskej TyTy Marda a pro diskuzi na téma rodinné záležitosti, či rekonstrukce koupelny používá nick paulus)

                            Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 19:41:51

                            Mates PB >> Jsi v ML?Matesanek je Tvůj druhý nick,ne?

                              zelí - Profil | Po 20.5.2013 16:16:38

                              Pedro1 >> tak,tak:-))))

                                Mates PB - Profil | Po 20.5.2013 11:31:02

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> No a kde jinde asi?

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.5.2013 11:18:51

                                  Mates PB >> Jo tys myslel, jako že ta ženská tancuje u tyče u vody, kde chytám? Tak to bych se díval regulérně a bez skrupulí

                                    Mates PB - Profil | Po 20.5.2013 11:14:56

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak bys dělal, že koukáš na policajta-podpruťáka. Ale jenom lehce periferně...

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.5.2013 11:11:58

                                      Mates PB >> To asi jo. Já jsem ale stydlín, takže bych dělal, že se nekoukám

                                        Mates PB - Profil | Po 20.5.2013 10:57:48

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ani tanec nahé ženy u tyče to nespraví?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda