Přívlač a dravci

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.5.2013 10:54:33

Pedro1 >> pivo,maso nebo kořalka je fajn, ale když na rybách nebere, tak mi náladu nespraví nic

    Mates PB - Profil | Po 20.5.2013 10:47:19

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Přesně.

      Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:34:08

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ale tak jako něco se pochytalo.Bylo to tak o 70% horší než loni,ale něco se chytlo.

      Jinak mi poštolky nepozorujeme a ke květinám nečucháme.Když to nebralo,šli jsme na pivo,maso,nebo kořalku.

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.5.2013 10:32:12

        Pedro1 >> Já vždycky když nezachytám, jsem nasranej. Takový ty buzna řeči, že bylo hezky, kochal jsem se přírodou, pozoroval jsem poštolky a čichal k rozkvetlým květinám, to není nic pro mě.

          Udo - Profil | Po 20.5.2013 10:31:40

          Myslím, že jen jednou denně. Nevím teda kolik je za den kol ...

            Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:24:19

            koubic >> Nevadilo.Fakt ne:-)

              koubic - Profil | Po 20.5.2013 10:07:08

              Pedro1 >> když to tak čtu, tak přemýšlím, jestli by mi vůbec vadilo, že jsem nezachytal :)

                MB - Profil | Po 20.5.2013 10:05:13

                Pedro1 >> a wotom to je ...no ňi?

                  Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:02:46

                  MB >> Zdar,jsem utahanej,přežranej a zničenej.Ryby nebraly (umíme houno),ale sežrali jsme asi 5 kg bůčku,5-litrovej kýbl ostrejch útopenců,4 kila grilovaný krkovice,tři bábofky,......,něco se popilo,velká paráda to byla:-)))

                    MB - Profil | Po 20.5.2013 10:02:46

                    Pedro1 >> wolle :c)

                      MB - Profil | Po 20.5.2013 10:00:47

                      Pedro1 >> ahoj ty tu.....

                      jak bylo v zoo? :c)

                        Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:00:41

                        Jsem slyšel že je tady nějakej Miláček.Miláček B?Ví o tom někdo něco?:-)

                          Pedro1 - Profil | Po 20.5.2013 10:00:03

                          zelí >> Jako že se dosype mezi jednotlivými koly???

                          No tak to je velká paráda:-)))))

                            Udo - Profil | Po 20.5.2013 6:31:26

                            Dávali se granulovaní potočáci.

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 19.5.2013 23:14:41

                              Milan 66 >> my záporní nejsme.naopak jsme kladní a klukům gratulujem

                                Milan 66 - Profil | Ne 19.5.2013 23:07:37

                                Sypalo se do vody vsem ne??? Chlapci proc jste zaporni???

                                  Matrix - Profil | Ne 19.5.2013 22:47:55

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak to jsou fajnšmekři :-) jsou to dravci, to nepředěláš...několik jsem jich chytil na strímra.

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 19.5.2013 22:34:08

                                    Matrix >> co já vim (a já toho vim spoustu),tak největší mazaci honí body na hrouzkach

                                      Matrix - Profil | Ne 19.5.2013 22:31:45

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Samozřejmě musejí portfolio úlovků rozložit mezi víc druhů mikro ryb :-)

                                        Matrix - Profil | Ne 19.5.2013 22:28:10

                                        zelí >> Tak je to správně, tak to má být :-)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda