Přívlač a dravci

Nzelí - Profil | Ne 19.5.2013 22:26:21

Matrix >> co jsem koukal na fotky na fejsu,tak i behem zavodu se sypalo:-)))

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 19.5.2013 22:24:23

    Matrix >> to je malo sportovní.Kosit bolinky a tloustiky na nulanulanula nulku rotacku tam je ta budoucnost sportu

      NMatrix - Profil | Ne 19.5.2013 22:21:27

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Malých tloušťu? Oni si tam nesypali duhýsky, aby jim to pěkně bralo? :-)) to bych se divil...

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 19.5.2013 22:19:50

        Super.ještě byt mistři sveta v kaprarine a jsme nejsportovnejsi ze vsech.kolik kg mini tloustu stačilo na bednu?

          NUdo - Profil | Ne 19.5.2013 21:39:38

          http://www.wfc2013.privlac.cz/ ale výsledeky tam zatím asi nejsou

            NMilan 66 - Profil | Ne 19.5.2013 21:35:51

            Nadherny vysledek, klobouk dolu obema repre. Jsou nekde nejake stranky?

              NUdo - Profil | Ne 19.5.2013 21:19:59

              Gratuluju českým klukům k vynikajícímu výsledku. Přes kritiku některých subjektů z jiných serverů se ukazálo, že trenér výborně vybral skvělé lidi. Díky Jirko, Pavle, Jožko, Tome a Michlale. Díky ostatním klukům co pomáhali, díky těm co to zařídili a organizovali. Paráda klucí !!! Slovákúm gratuluji taky, první místo je luxusní a snad příště se na medailovém postě vyměníme. :-)

                NVrbis1 - Profil | Ne 19.5.2013 19:28:35

                oborc >> Gratulace oběma týmům!!!!!!!Super výsledek.

                  Noborc - Profil | Ne 19.5.2013 18:49:04

                  MAXXSKATER >> myslím si, že super výsledok pre obidve repre, gratulácia všetkým!!! ;)

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 19.5.2013 17:39:45

                    oborc >> 1. a 2. místo pro Slovensko a Česko ? Tak to je naprosto ideální, takhle bych si to přál ve sportu, v rybaření a vůbec ve všech soutěžích a je mi poměrně i jedno v jakém pořadí. Fandím ČR i SR prakticky stejně, když teda nehrajeme spolu. Přijmi gratulaci i ode mne. :-)

                      Noborc - Profil | Ne 19.5.2013 15:13:48

                      Siven Polní >> Ďakujeme! ČR pravdepodobne druhé.

                        NSiven Polní - Profil | Ne 19.5.2013 15:12:06

                        oborc >> Gratuluju!

                          Noborc - Profil | Ne 19.5.2013 14:35:14

                          Neoficiálne výsledky MS v prívlači 2013: Sme majstri sveta!!!!!!!!!!!!!! Slovenskoooooooooo!!!!!!!!!! Chlapci všetkým vďaka, aj pretekárom, aj doprovodu!!!!!!!!

                            NK.R.Mítko - Profil | Ne 19.5.2013 13:52:09

                            dukadam >> je to hnus!! ale je to tak

                              NSiven Polní - Profil | Ne 19.5.2013 11:05:02

                              u.x.a. >> Hm, já jim to maso přeju, ať si z něj třeba postaví iglů, ale takhle se chovat k rybám - nedůstojně je rvát z vody nevhodným nástrojem a nechat je chcípat na vzduchu je barbarství. Pokud se to tak dělá běžně, je bohužel jen důkaz dalekosáhlosti tohoto barbarství. Přitom stačilo málo, a ta výprava mohla být koukatelná a třeba i inspirativní...

                                Nrybomil - Profil | Ne 19.5.2013 10:28:22

                                unudle >> tak kapře joo, ostatní bych ani neřekl

                                nebyl, pršelo a nikdo jet nechtěl

                                  Nu.x.a. - Profil | Ne 19.5.2013 9:28:09

                                  Siven Polní >> to byl simčo a jeho parťák ,simčo je tady na mrku zaregistrovanej snad se k tomu vyjádří..

                                    Nunudle - Profil | Ne 19.5.2013 8:36:00

                                    rybomil >> Ty nikam jezdit nemusíš, protože ryb máš u vás habakuk.:-))
                                    Byl jsi na závodech ve Vlastějovicích?

                                      Nrybomil - Profil | Ne 19.5.2013 8:25:39

                                      unudle >> Ber to tak, že tam někdy jezdí party, co tady chytají na návesákách pronajmutých obcí kdejakým wohnoutům a na běžný vodě by možná nechytili ani šupinu. Znám jich tady v okolí dostatek.Prostě strejci co se jim ten " zájezd " za X táců musí vyplatit.
                                      ( nikdy jsem tam nebyl a zřejmě nikdy z podobných důvodů nepojedu??? přestože jsem měl už asi 10 x nabídku doplnit partu za vypadlý členy, tedy jet cca zapolovic než je klasika a vybavení cca mám )

                                        Nunudle - Profil | Ne 19.5.2013 7:44:07

                                        K.R.Mítko >> Odporná představa.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda