Přívlač a dravci

Ndukadam - Profil | Ne 19.5.2013 0:26:51

K.R.Mítko >> No ale to potom už nieje športový morský rybolov,ale priemyselná mäsiarina pri ktorej lovci musia mäsom vyvážiť náklady s výletom spojené.

    NK.R.Mítko - Profil | Ne 19.5.2013 0:19:35

    Siven Polní >> ty už si někdy chytal v Norsku? pořád jsem neviděl ale mužů ti říct z vlastní zkušenosti že tě tam ta honba za bednou filet semele tak že neřešíš nic

      Ndukadam - Profil | So 18.5.2013 22:22:57

      Siven Polní >> Ja tú stanicu pozerám často,páčia sa mi niektoré relácie. Tebou opisovaná mäsiarina tam nebýva často.Skôr si myslím,že šlo o výnimku.

        Nrybomil - Profil | So 18.5.2013 22:21:32

        bigC >> projeď si tu diskuse, je tu kolem toho spousta.
        Cca 2,7m / do cca 30 g( max 40 g ) se jeví většinou jako takový univerzál, ale pruty se můžou dost lišit dle použitých komponentů. Např. obyčejný Berkley Tactix 2,7m / 40g je o dost měkčí než dražší a kvalitnější Skeletor do 28g. Nesrovnatelné pruty. Atd, atd.
        Např. od Robinsonu si asi vybere každý ??? Podle peněz. Dražší prut jdi hledat asi do bazaru ???

          NSiven Polní - Profil | So 18.5.2013 22:13:56

          Lidi, kolegové. Dnes jsem viděl opravdu odporný pořad provenience Fishing and Hunting (jmenovalo se to dle nějakého ostrova v Norsku). Česká partička tahala tresky, vlkouše a ostatní druhy ryb tak, že mi nad tím zůstával rozum stát. Místo gafu měli jakýsi zahradnický hráblo (nevím proč jeho hroty alespoň vhodně neohnuli), jímž se snažili na palubu lodi - často neúspěšně a opakovaně - vytáhnout své úlovky. Vyšlo jim to až na X-tý pokus. To, že tam nechali ty ryby v bedně pomalu chcípat, je pro mě nepochopitelné - je to snad nějaké norské mořské pravidlo?
          Ryby pouštím i beru, ale tohle nezvládám... No, podle komentářů filmovaných jedinců to byla každopádně banda primitivů, ale pro mě je to DEFINITIVNÍ signál skončit se sledováním této stanice. Howgh...

            NJouricek - Profil | So 18.5.2013 21:14:43

            Používá tu někdo nanofil?

              NbigC - Profil | So 18.5.2013 21:07:36

              Zdravim,chlapi poradte mi prosim nejaky vlacak.Chci zacit chodit kolem reky sem tam zavlacet.Nemusi to byt nejaky top prut ale tak neco rozumneho.Diky

                NJJV - Profil | So 18.5.2013 17:10:01

                Chtěl bych se zeptat co si myslíte na tento prut Shakespeare Prut Performance Spin 2,4m používal bych ho jen na MP jestli je vhodny pro začátečníka ?

                  NMB - Profil | So 18.5.2013 14:54:59

                  u.x.a. >> použít jde cokoli.....ale co bude lepší záleží na okolnostech no ňi?

                    Nu.x.a. - Profil | So 18.5.2013 14:47:57

                    MB >> jde přece použít krátkej i kratší..

                      NMB - Profil | So 18.5.2013 14:36:57

                      JJV >> na tvou otázku nejde odpovědět.......

                        NJJV - Profil | So 18.5.2013 14:20:58

                        Chtěl bych se zeptat, jestli je lepší na přívlač kratší nebo delší prut ?

                          NMB - Profil | So 18.5.2013 13:09:15

                          Zajda >> pedro nic nevyčmuchá chytá v zoo :c)))

                            NMB - Profil | So 18.5.2013 13:08:45

                            P!F >> ahoj zlatko

                              NZajda - Profil | So 18.5.2013 12:52:23

                              P!F >> Tohle až vyčmuchá Pedro, tak tady bude hodně veselo..:-)))

                                NP!F - Profil | So 18.5.2013 12:51:24

                                MB >> Takze to "M" v tvojom nicku je skratka milacik?

                                Ahoj milacik!

                                  NMB - Profil | So 18.5.2013 12:44:45

                                  Iblea >> miláčku???????

                                    NIblea - Profil | So 18.5.2013 12:43:41

                                    MB >> Wobler je malá motyka stylu "oreno" miláčku.

                                      Nu.x.a. - Profil | So 18.5.2013 12:24:56

                                      woby spro,daiwa,ilex,jackal,cormoran dělá jedna firma jmenuje se pet-tackle.jap..

                                        NErik T - Profil | So 18.5.2013 9:22:26

                                        koubic >>
                                        díky moc.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda