Přívlač a dravci

poldeci - Profil | Pá 17.5.2013 21:59:51

rybomil >> to netuším,v drahých voboch nevidím nejaký extra význam ale niekedy ak chceš fakt špeciál tak sa tomu nedá vyhnúť

najdrahšie voby mám od ima-i cca 18$/ks ale tiež len kôli tomu že nebola iná alternatíva

    rybomil - Profil | Pá 17.5.2013 21:55:25

    poldeci >> no právě předpokládám, že Ukáčkovej dělník by to dokázal opatřit laciněji, jak je tak znám :o) Maj tam všeho tuny.

      poldeci - Profil | Pá 17.5.2013 21:42:23

      rybomil >> cena je strašidelná,je to na tvojom uvážení či taký vob využiješ, na nejaké recenzie by som v tom prípade nepozeral

        rybomil - Profil | Pá 17.5.2013 20:57:48

        koubic >> když myslíš ?

          koubic - Profil | Pá 17.5.2013 20:34:01

          rybomil >> co to plácáš?

            rybomil - Profil | Pá 17.5.2013 20:27:30

            koubic >> takže jsi další, co ten cross-lock zapíná jenom na " lock " :-)))

              rybomil - Profil | Pá 17.5.2013 20:21:50

              Piskořík >> jo doby kdy rapalky aj. balzovky byly za 5 dolců a plasťáky za 3 už asi hned tak nebudou ?

                Piskořík - Profil | Pá 17.5.2013 19:51:22

                rybomil >> Tak to nemám...ale úplně špatně to nevypadá. Až na tu cenu....:o)

                  rybomil - Profil | Pá 17.5.2013 19:37:30

                  Piskořík >> to znám, myslel jsem jestli to někdo nemá vyzkoušené ?

                    Piskořík - Profil | Pá 17.5.2013 19:33:58

                    rybomil >> Přesně, jak píše Poldeci...Jackall i illex jsou konstrukčně úplně stejné výrobky. Jen v jiném světadíle a většinou v jiných barvách...:o)


                    Ale jako Plastlure specialista by jsi tohle měl znát, né?....;o)

                      poldeci - Profil | Pá 17.5.2013 18:44:41

                      rybomil >> jackall bros je prakticky v európe illex len v iných farbách

                        rybomil - Profil | Pá 17.5.2013 18:05:46

                        Máte někdo zkušenosti s touhle identickou dvojou ?

                        Jackall Jockie 120 F nebo Illex Jockie 120 F. Je to kombinace popperu s mělce pracujícím plovoucím voblerem, dá se jenom popat, nebo i vodit. Váha 15.3 g, po náhozu to zůstane svisle.
                        Obojí má ty gelové očíčka.
                        Rozdíl ??? Jackal je v 7 barvách a vychází 390 - 430 CZK, Illex v 6 barvách a vychází 490 - 520 CZK. Háčky u obou jsou superostré Gamakatsu. Prý to přímo vytahuje štikule z rákosí, jednomu borci co to pořídil rel. zalevno to prý ZATÍM vyhnalo jen prašule ze šrajtofle ( jak jsem koupil, tak předávám ) Hodnocení na webu, kde to mají už v nabídce min. od r. 2012 jen průměrná známka
                        6.6 z 10 možných ( 20 recenzí )

                        instruktážní video :

                        http://www.koederwahnsinn.de/shop/illex-jockie-c-33​_37_1749_1872.html?SESS=19da411c978c015b6a18f072bb2​baf93

                          j.sladkay - Profil | Pá 17.5.2013 17:41:12

                          MB >> nahoda je blbec.

                            MB - Profil | Pá 17.5.2013 17:25:56

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 17.5.2013 17:21:02 >> proč bych měl mít háček v pr....????

                              j.sladkay - Profil | Pá 17.5.2013 17:21:02

                              MB >> no to som zvedavy ako ti to pojde ked si ho budes vytahovat z prsta alebo este lepsie z prdele :))

                                MB - Profil | Pá 17.5.2013 17:16:26

                                P!F >> nemám wobler a jednohaček jde lehce ;)

                                Apropo što takoje wobler?

                                  P!F - Profil | Pá 17.5.2013 16:58:39

                                  MB >> mam male auto, nezlozeny prut sa mi nezmesti, inak by som to tak riesil. Nechat wobler na prute a napchat to tak do auta je z leniveho pohladu blbost, lahsie odopnut nastrahu, nez tri hodiny vytahovat trojhaky zo sedadla.

                                    koubic - Profil | Pá 17.5.2013 12:38:04

                                    vanuz >> nerozepínám

                                      unudle - Profil | Pá 17.5.2013 12:15:14

                                      vanuz >> Na jedný připne obtratlík a na druhý woblera.

                                        vanuz - Profil | Pá 17.5.2013 12:05:13

                                        koubic >> to rozopinas karabinu aj na oboch stranach? naco?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda