Přívlač a dravci

MB - Profil | Pá 17.5.2013 11:37:59

P!F >> pche...profesionální lenivec nesundá ani nástrahu a nesloží ani prut....

ty jsi testér skoroprofesionál /shimano, mivardi a huprovka/ ...ale lenivec si tak akorát z okresního přeboru :c)

    venca1 - Profil | Pá 17.5.2013 11:33:57

    P!F >> Teď jsi mně dostal. Tak já mu poradím . Třeba karabiny Rapala, nebo Berkley Cross-lock jdou rozepnout z obou stran. :-)

      P!F - Profil | Pá 17.5.2013 11:17:57

      venca1 >> Je. Este vacsi problem je zlozit prut bez toho aby som zmotal snuru do navijaku a karabinu pripnut o ocko na nastrahu, tak to robia profesionalny lenivci ako ja.

        venca1 - Profil | Pá 17.5.2013 11:13:03

        Erik T >> Je to moc velký problém uvázat to u vody a nekur...vit si očka na prutu protahováním karabin?

          koubic - Profil | Pá 17.5.2013 11:10:05

          Erik T >> nevím, jestli jsem to pochopil úplně správně, ale tyhle se dají rozepnout na obou stranách, používám je a zatím bez problému

          http://www.velka-ryba.cz/cs/obratliky-a-karabinky-i​chthys/1308-karabinka-ichthys-ym-2006.html

            Erik T - Profil | Pá 17.5.2013 11:05:26

            Potřeboval bych poradit jaké karabinky mám koupit tak abych na ni pověsil jak nástrahu tak i obratlík.
            Jedná se mi o to že přes nejmenší očko karabinku s obratlíkem neprotáhnu takže to chci vyřešit tak že si protáhnu jen obratlík a pak bych napojil jen karabinku.

              Piskořík - Profil | Pá 17.5.2013 0:24:11

              boyscout >> Aha....já myslel, že jí máš v ložnici jako Feroxhunter...;o)

                boyscout - Profil | Čt 16.5.2013 20:54:13

                Piskořík >> já ji mám v práci, co bych s ní dělal doma :-)

                  Piskořík - Profil | Čt 16.5.2013 19:15:55

                  boyscout >> Nevíš, jestli máš doma podobně scvrklou zombie palici? U takovýho Měřiče bych teda čekal jinej přístup k domácím trofejím....:o)


                  A kosti se asi jen tak nesvrknou, ale tkáň a vazivové části ano...:o)

                    Siven Polní - Profil | Čt 16.5.2013 18:54:29

                    Hej hej hej, kde jsou ty hodiny, ať jsme nervóznější...... Nebo to je až od 1.6. ...?

                      MB - Profil | Čt 16.5.2013 18:50:26

                      boyscout >> tvůj chrup mě nezajímá :))) a ty to moc dobře víš tak sem koukej nasolit foto nebo mě selže pistole ;)))))

                        boyscout - Profil | Čt 16.5.2013 18:49:20

                        Piskořík >> to nevím, myslíš že kosti se taky scvrknou? :-)

                          Piskořík - Profil | Čt 16.5.2013 18:01:43

                          boyscout >> Tu palici doma máš taky tak scvrklou?...:o)

                            : vydrák - Profil | Čt 16.5.2013 17:53:49

                            Píšou to tam - Rybářští odborníci se domnívají, že mohla vážit rekordních 50 liber (cca 23kg)
                            Aktuální UK rekord činí 46 liber.

                              LosPafkos - Profil | Čt 16.5.2013 17:15:39

                              šmudla007 >> dobrá práce :-)

                                boyscout - Profil | Čt 16.5.2013 17:12:37

                                MB >> raději ne, svým chrupem bych se nerad chlubil. Ono totiž není moc čím :-)

                                  MB - Profil | Čt 16.5.2013 15:47:05

                                  boyscout >> můžeš vyfotit ty tvoje zuby pls

                                    Martin M. - Profil | Čt 16.5.2013 15:39:36

                                    boyscout >> treba to je nejaka nepovedena preparace, co skoncila v rece :-)

                                      boyscout - Profil | Čt 16.5.2013 15:25:08

                                      Martin M. >> co je na té hlavě tak zajímavého? Když si změřím tu hlavu co mám vypreparovanou na steně tak mám 27cm a oni tam mají 30cm. To není zas tak velký rozdíl, byla to podle mně normální štika 125+. A podle zbytků hlavy odhadovat hmotnost bych se neodvážil, taková štika může někde vážit třeba 20+kg a na nějakém hladovém jezeře ve Švédsku třeba jen 10kg :-)

                                        vanuz - Profil | Čt 16.5.2013 13:24:41

                                        Mates PB >> to je cisty uchyl, bozkavacka na prvom rande...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda