Přívlač a dravci

MB - Profil | Čt 16.5.2013 13:22:23

Martin M. >> ntw....to muselo být hrozné monstrum....brrr

    Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 13:22:04

    Martin M. >> Člověče koukám na ty ostatní zprávy na tý stránce a přijde mi to jako nějakej anglickej bulvár, nebo se pletu?

      u.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 12:58:21

      šmudla007 >> tomu říkají orálněpenetrační měření,pokrok v kaprařině nelze zbrzdit..

        šmudla007 - Profil | Čt 16.5.2013 12:52:23

        u.x.a. >> Kapraři to mají i změřený oficiálně... kapr 68cm má k požerákům od rypce cca 15 cm, tak dlouhej jazyk má málokterý. Oni to ale měřili kůli tomu jak daleko musí dát kuličku od háčku aby nechytaly malé kapříky(abych jim nekřivdil).

          Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 12:46:46

          u.x.a. >> mráz běhá po zádech.

            u.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 12:44:45

            Worm >> tomuto fotu rozumím,krásná žena vláčák a zubáč to jde dohromady,ten kapřlovec na břehu ještě určitě řádně pohonil..

              u.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 12:40:15

              Mates PB >> hodně silná káva to foto kpřolovce,to aby dával pozor aby ho nekous požerákama do jazyku..

                Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 12:38:38

                Worm >> ten je rád když občas procitne:-))

                  Worm - Profil | Čt 16.5.2013 12:35:50

                  Rytíř >> Tak jo... a tady je poslední tématická....k přívlači....aby se můj dobrý kamarád Piskoř nezmrcnul,že to tady zasírám :o)

                    Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 12:34:34

                    Mates PB >> potřeboval by dabl brom:-))

                      Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 12:16:00

                      Rytíř >> Ano je. Jedna fotka líbačky s kaprem a on je jak utrženej z řetězu...:-))

                        Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 12:13:26

                        Worm >> ty jsi posedlý:-))

                          Worm - Profil | Čt 16.5.2013 12:07:48

                          Mates PB >> No,to je právě ono,já jsem línej se válet u vody a čekat na to,až se blbeček samochytí....ledaže.....bych tam měl nějakou podobnou podložkoslužkostojanku na kapř,s vlastní výbavou pro nás oba....to by se pak dalo o tom uvažovat :o)

                            Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 12:00:36

                            Worm >> Kapr je blbec, ten se chytne sám.

                              Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:58:36

                              Rytíř >> Tak 2x za rok se klidně přemůžu.........uditele mám,ale kapř jsem chytat už skoro zapoměl :o)

                                Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:54:47

                                Worm >> jo,to jsem taky měl už ale toho sraního....Musiš mít uditele:-))

                                  MB - Profil | Čt 16.5.2013 11:51:50

                                  Mates PB >> ntw to je děs......

                                  zkazil jsi mě chuť na oběd


                                  ahoj ty tam

                                    Shu-lin - Profil | Čt 16.5.2013 11:51:32

                                    LudaT >> To je předehra než kapra zanoří.

                                      Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:50:53

                                      Rytíř >> Já to naposledy žral jako hranolky a bylo to celkem fajn.....taky se mi v bytovce udí dost mizerně :o)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda