Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:44:09

Scanix >> to by byli podkovy do udírny...

    Scanix - Profil | Čt 16.5.2013 11:43:30

    LudaT >> mozna druhej kapr, kapr nema zuby, kapr zuzla...ale nerad bych se poustel do spekulaci...kazdopadne je to verejny projev zoofilie v nejhrubsim moznem provedeni a melo by se to vymytit.

      Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:42:39

      Worm >> blééé...uzený jinak ani ho...:-)Ten bahnivec se musí pořádně vypálit:-))

        Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:41:55

        Rytíř >> Sežrat....k ničemu jinýmu to není dobrý :o)

          LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 11:41:13

          Myslíte že se podobný fota dělají ve vodě aby nebyla vidět lovcova erekce, nebo je v tom něco hlubšího?

            Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:39:58

            Mates PB >> zoofílie,taky jsem to tam zmonitoroval..

              Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:39:37

              Worm >> co taky s nima:-))

                Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:37:50

                Mates PB >> Tfujtajksl na Ntou.......chudák kapr.Pro pedofili jsou ještě jakž takž řešení,ale pro kaprofili...to asi ne :o/

                  LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 11:37:01

                  Mates PB >> Tak to máme kliku že na přifukování nezvolil jinej konec, myslím jinej konec kapra ne rybáře... ikdyž...

                    Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:36:46

                    Rytíř >> To je fakt...i když dva haizly jsem už letos odpravil.......a bez líbání :o)

                      Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 11:34:39

                      LudaT >> A nebo ho přifukuje....

                        LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 11:33:25

                        Mates PB >> S jazykem?

                          Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 11:30:54

                          Tak jsem si najel na Chytej po dlouhý době a o tohle jsem Vás nesměl připravit.....

                          Zdoj: http://www.chytej.cz/clanky/1337/kapri-raj-na-orlik​u/

                            Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:26:54

                            Worm >> to bys ho musel koupit srandisto:-))

                              Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:26:12

                              Rytíř >> Neser nebo sem fláknu kapra .....Redidívisto:o)

                                Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:25:29

                                u.x.a. >> Ne,ona si ho bere normálně,ale máš recht....měl jsem napsat....jako panna wocas :o)

                                  Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:24:55

                                  Worm >> ale hovno,nikdo jinej než ty sem tohle nemoh dát ty rede:-))

                                    Worm - Profil | Čt 16.5.2013 11:24:16

                                    Rytíř >> Jen jsi zmerčil candáta,tak stěhuješ Redy ze skříně,co? :o)))

                                      Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 11:23:53

                                      šmudla007 >> Stejně jako na Slovači tady chytá ryby kdejakej vandrák.

                                        Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:16:15

                                        šmudla007 >> tahá akorát 50gr hlavy,to nemá šanci.Jedině,že by tam pích kouli ze zahradnictví.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda