Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:15:05

Pedro1 >> ty jsi provar:-)))

    šmudla007 - Profil | Čt 16.5.2013 11:08:37

    Pedro1 >> jestli včil chceš candáta tak hezky srkačku, dvě polystyrenový foukačky a pomalu tahat při dně. On nějakej candoš drbne. čím častějc přehazuješ, tím větší šance že nějakej hopsne. 2-6ti metrový hloubky. Tam v té praze se může včil chodit s mušákem a streamerem na boleni? Máte tam nějakýho pražskýho exekutora jak sem viděl v ML.

      u.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 11:07:08

      Worm >> jestli ti takhle přítulkyně nebo milenka drží wocas tak to se ho taky tak štítí ?jako na první foto:-)

        Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 11:05:28

        Rytíř >> S Tebou je pořád houno řeč.Všechno tajíš,to je těžký:-)

          Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:04:28

          Pedro1 >> všechno ti nemůžu propálit..

            Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:04:02

            Mates PB >> intervaly maj baby..

              Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 11:03:51

              Rytíř >> Jsem si to myslel.Na rousnice?

                Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 11:02:31

                Pedro1 >> Candáti choděj v pětiletejch intervalech, zjisti kdy šli naposled.

                  Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 10:58:01

                  Pedro1 >> už šli...

                    Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:57:44

                    Rytíř >> A taky kde přesně půjdou:-)))

                      Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:57:26

                      Rytíř >> No ptám se.Jestli jako půjdou:-)))

                        Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 10:56:28

                        Pedro1 >> jak budou?:-))

                          Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:55:58

                          Rytíř >> A candátí,budou letos candátí?:-)

                            Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 10:55:20

                            Pedro1 >> Zdar,málokdy,je to jak do marketu,jsou to tupouni a to mě moc nebaví:-))..nového?Nevím...

                              Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:53:45

                              Rytíř >> Nazdar Pítr,co je nového?Chodíš na kapříky do udírny?:-)

                                Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 10:53:02

                                Worm >> zase exhibuješ Pavlíku?:-)

                                  Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:50:42

                                  LudaT >> Slušnej oddíl:o)))))

                                    Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:48:58

                                    Mates PB >> Vlastík byl vůbec smol-pachol....ani muškařina mu nešla :o)

                                      Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:48:18

                                      Pedro1 >> Tak uvidíme,jestli si bude řezat vzteky ze zád cáry na sumce či ne :o)

                                        LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 10:47:40

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda