Přívlač a dravci

Mates PB - Profil | Čt 16.5.2013 10:46:16

Worm >> Při pohledu na tu druhou jsem si vzpoměl na jesetera z filmu "U mě dobrý" aneb: " Vlastíku, tobě to tu bere a ty se koupeš".... :-)))

    Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:46:11

    Worm >> To si jenom myslíš:-)))

      Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:45:51

      Pedro1 >> Avízovanej propal,je jen sotva poloviční propal........ :o)

        Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:44:58

        LudaT >> Nepobírám...nějakej "Mrkohit",co mi unikl? :o)

          Pedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 10:44:09

          Worm >> Propal povrchovky?Piskoř Ti dá,počkej až na to příjde:-)))

            Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:43:43

            MB >> Hoj,já ještě nebyl.....všechno popořadě,nejdřív půjdu trápit hájené ryby s třešněma a pak teprve obejdu s vláčkou nadějná místa,týden před zahájením,ať tam nezůstanou ryby pro ty kurwy masařský :o)))))))

            fotit to já,tak bych asi candáta předbíhat nenechal :o)

              LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 10:42:56

              Worm >> Kdyby ty fotky měli rámeček a nějakej "vtipnej" komentář, tak bych si dokázal i tipnout kdo ti to posílá. :)

                Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:40:56

                Reznik76 >> Tak to každopádně...ostatně jako na většině fotek podobného ražení....jen s "umělákem" se tváří celkem přívětivě,ale taky je to slušná zhovadilost :o)


                ....viz. propal :o)

                  MB - Profil | Čt 16.5.2013 10:39:49

                  Worm >> že ti to není blbý takhle trápit hájenou rybu......apropo taky jsem byl včera vláčet a koušou pěkně jen co je pravda.

                  trápení pro blbou fotku :c)


                  hoj ty tu

                    Reznik76 - Profil | Čt 16.5.2013 10:37:53

                    Worm >> spíš to vypadá že se štítí

                      Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:36:23

                      LudaT >> Jo...klidně napiš,že to drží jako wocas :o)

                        LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 10:35:47

                        Worm >> :-)) tak to je velký umění. Každopádně slečna/paní má zajímavej úchop. :-)

                          Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:34:25

                          LudaT >>Tak a někdy se k tomu dá i nevkusně přifařit ta rybařina....pak je z toho podobnej paskvil,jako mi před chvílí přilétl do mejlu :o)

                            LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 10:33:58

                            šmudla007 >> Do konce sezony daleko a kaprů plný vody já bych nezoufal.

                              LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 10:30:40

                              Worm >> Tak to mě taky hlava nebere. Fotit se maj nahý ženský a pěkný krajinky :-))
                              EDIT: sám se toho ale nedržím.

                                šmudla007 - Profil | Čt 16.5.2013 10:28:28

                                LudaT >> Otázka proč něco fotit? To je správná otázka. Jsou to letos první slušný ryby kerý sem vydoloval z vody, je docela možný že většího kapříka letos ani nechytnu, vloni byl jeden nej s odřenýma ušima 53cm(ten byl pěkný). Na foták by se nemělo prášit.

                                  Worm - Profil | Čt 16.5.2013 10:27:35

                                  LudaT >> Tak,jako tobě uniká pointa,proč šmudla fotí jeho fotky,stejně třeba jemu(a někdy i mě) uniká pointa fotičů těch "normálních" fotek.Já mu fandím...tak mu to tolerujme a nemudrujme :o)

                                    u.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 10:26:51

                                    Mates PB >> 100dní sodomy jsem neviděl,ten film jsem dostal jako typ na romantickej večer:-)režisér byl asi katalogovej multi uchyl soulož do oka by mě nikdy nenapadla..

                                      LudaT - Profil | Čt 16.5.2013 10:18:49

                                      šmudla007 >> Hele kapr sem kapr tam, já taky v neděli jednoho násaďáka poslal do věčnejch lovišť, mě jen uniká pointa proč to jako fotit?

                                        u.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 10:16:12

                                        Mates PB >> srpskej film se to jmenuje,přečti si nejprve recenzi ,promítalo se to na festu otrlého diváka,žádná romantika..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda