Přívlač a dravci

Nšmudla007 - Profil | Čt 16.5.2013 10:14:50

Mates PB >> To je postmoderní fotorybářina, retro ve stylu jako že dřív se kapříci braly normálně , dneska brát kapry je retro, navíc dva když jdou. Na umyvadlovku byli moc velcí tak jsem zvolil podklad fotku vanovku. Na focení na trávníku už byla moc velká tma. wobleři tam jsou na památku, až je utrhnu tak bude vzpomínka do trhacího herbáře.
Mi se celkem líbí takový ty kuchyňský a koupelnový fotky ryb, mají takovou atmosféru a dneska takhle už skoro nikdo nefotí, samá ploutvička jak ryba odplouvá do hlubin, hubičkování předpažky atp. Docela hnusné je že dneska je tabu i vezírek/ryby na/ve vezírku.

    NMates PB - Profil | Čt 16.5.2013 10:05:23

    u.x.a. >> Prosim tě to se tak jmenuje? Už jsem to našel, přečetl jsem si recenzi, no možná to dám. Asi to bude něco na styl Salo 100 dní Sodomy, ale to jsem nedal, to mě nebavilo.

      NMates PB - Profil | Čt 16.5.2013 10:04:57

      šmudla007 >> Počkej, ty dva kapří, to je retro?

        Nu.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 10:03:17

        Mates PB >> dřív se nefotilo,bylo by jistě na co koukat..ps. srpskej film jsi viděl?

          Nšmudla007 - Profil | Čt 16.5.2013 10:00:35

          Mates PB >> Ryby opravdu nerad fotím, když už teda občas něco zajímavýho chytnu. Třeba včil toho potočáka než sem si vzpoměl že bych ho mohl zvěčnit tak už sem ho měl naporcovanýho nafilety.
          Ten úchylný malíř to neznám, do umění nedělám. Musí být všecky rybářský fotky všecky stejný ze stejnýho soudku .. nebo může být občas něco retro/jiný styl? foták tahat k vodě je riskantní, promokne utopí se, rozbije.

            NMB - Profil | Čt 16.5.2013 9:14:32

            Pedro1 >> dobře ty!


            hoj ty tu

              NWorm - Profil | Čt 16.5.2013 9:13:55

              Mates PB >> Však OK,dobrej příklad :o)


              ...ani vidět to normální člověk nepotřebuje,aby to pobral .

                NMates PB - Profil | Čt 16.5.2013 9:11:58

                Worm >> Chtěl jsem aby byl ten rozdíl jako hodně vidět, uznávám, že je to trochu moc.

                  NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 9:11:21

                  Mates PB >> Nemáš foto těch dvou chlapů?Aby jsme si to jako dokázali lépe představit:-)

                    NWorm - Profil | Čt 16.5.2013 9:10:32

                    Mates PB >> ...sešněrované genitálie strunou z basy??? :O))))))))))))))))))))


                    Slušný hele :o)

                      NMates PB - Profil | Čt 16.5.2013 9:07:06

                      u.x.a. >> Jako mě neuráží, že si přisvojil dva kapry a věřím, že si na nich pochutnal a určitě tím nikam nepoklesl. Ovšem jeho estetická prezentace je přinejmenším neobvyklá.

                      Srovnání: Foto antické sochy a foto týpka který má sešněrované genitálie strunou z basy.

                      Na obou obrázcích je nahej chlap, ale každej je jinak podanej - rozumíš co tím chci říct? :-))

                        NPedro1 - Profil | Čt 16.5.2013 7:59:54

                        šmudla007 >> Konečně fotka pořádný ryby.

                          Nu.x.a. - Profil | Čt 16.5.2013 7:53:01

                          Mates PB >> říká se co kněz to úchyl..všem co jsou šmudlovo fandové,mě šmudla třeba vůbec nevadí doporučuju shlédnout srpský film,slušná uchylárna:-)

                            NZajda - Profil | Čt 16.5.2013 7:36:17

                            Mates PB >> Třeba ty kapry taky šmudla dodává na faru..:-)

                              Nabu jelito - Profil | Čt 16.5.2013 7:32:46

                              venca1 >> jj ale mám tuším 35-cm,chytám na vodě,kde se občas podaří skutečná štika,takže proto ten nesouhlas s 20cm.

                                NMates PB - Profil | Čt 16.5.2013 7:31:42

                                šmudla007 >> Ty seš takovej novodobej Hieronymus Bosch, ten taky stále reprodukoval různá pekla a očistce (Myslím, že byl dost často sjetej) A kupodivu měl a má své obdivovatele (Asi stejný úchyláky), hodně zakázek na obrazy měl od křesťansých kněží (což mě nepřekvapuje).....

                                  Nšmudla007 - Profil | St 15.5.2013 23:51:39

                                  LosPafkos >> Tématická dobrounočka na motiv Rapala Pike floating jointed 9 a Rapala Xrap 10. úspěšná nástraha kukubaits floating(52cm) a kukubaits na metodkrmítko(47cm).

                                    Nvenca1 - Profil | St 15.5.2013 23:43:12

                                    P!F >> Ahoj, byls rychlejší.

                                      Nvenca1 - Profil | St 15.5.2013 23:41:05

                                      abu jelito >> Už si to s drátem zkoušel? To není lanko které si štika omotá kolem tlamy , a pokud je krátké, tak překousne vlasec.

                                        NP!F - Profil | St 15.5.2013 23:40:25

                                        abu jelito >> pri drate ano, to si neobtoci okolo papule :)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda