Přívlač a dravci

Nabu jelito - Profil | St 15.5.2013 23:33:51

venca1 >> Tak funkčně asi jo,ale jerkování beru jako štikolov,a tady 20cm rozhodně neobstojí.

    Nvenca1 - Profil | St 15.5.2013 23:31:30

    abu jelito >> Proč ne 20cm? Stačil by i kratší.

      Nabu jelito - Profil | St 15.5.2013 23:24:17

      venca1 >> tak zrovna to titanové je O.K.I když drát na jerky je taky dobrej,ale ne 20 cm.

        NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 23:23:50

        venca1 >> Lepší ano, ale ne nutný. Loni jsem celou sezonu jerkoval a motalo se mi to minimálně, asi stejně, jako občas do wobů...Ale zkusím to taky, díky :)

          Nvenca1 - Profil | St 15.5.2013 23:16:51

          Siven Polní >> Na jerky ti je jakékéliv lanko nebo fluorokarbon na houvno, protože se ti to bude motat, Nejlepší je nerezový drát o průměru 0.8mm 20cm dlouhý.

            NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:44:58

            Chlapi (a holky), nemáte někdo zkušenost s pletenkami Savage Gear Adrenaline HD Braid? Letos jsem ju prubnul ve 0,42/30 (asi), ale ještě pochopitelně nechytala...

              NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:34:50

              A tak zase aspoň nebudeme mít tolik jerkařské konkurence...

                NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:33:48

                abu jelito >> To je na prd právě, ono u nás je všechno buď sto let za opicema nebo předražený. Většinou se to ale tak nějak doplňuje... A to RSP má aspoň něco, jinde je to horší...

                  Nabu jelito - Profil | St 15.5.2013 22:30:46

                  Siven Polní >> 18 nemají skladem,taky bych nějakej cm přidal,ale bohužel jsem žádné delší nesehnal.

                    NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:30:28

                    u.x.a. >> No tos mě dostal, myslel jsem, že děláš v Osramu...

                      NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:29:37

                      zelí >> Asi pro optimisty. Ale tak na jednohákový streamery to asi zkusím.

                        Nu.x.a. - Profil | St 15.5.2013 22:28:19

                        Siven Polní >> na wolfram....

                          NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:27:26

                          u.x.a. >> TVL, tak to je brutus :)

                            NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:26:45

                            abu jelito >> Klidně aj 18. Ale uvítal bych spíš 50cm, kratší už mi upálila štika, když netrefila nástrahu... A na karabinky si dám majzla, letos raději vysadím obratlíky.

                              Nabu jelito - Profil | St 15.5.2013 22:24:00

                              Siven Polní >> Na jerky radši to 14kg/40cm,je tam i obstojná karabinka.

                                Nzelí - Profil | St 15.5.2013 22:23:25

                                Siven Polní >> ja vubec nevim proč se ten FC vyrábí:-)))

                                  Nu.x.a. - Profil | St 15.5.2013 22:22:36

                                  Siven Polní >> já chytám na vlákna ze žárovek,hrozně se sice kroutí ,musí se často měnit, ale jsem s nima spokojenej...

                                    NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:22:20

                                    zelí >> Však jo, píšu, že jsem s tím jen koketoval.

                                      Nzelí - Profil | St 15.5.2013 22:20:24

                                      Siven Polní >> 30 stik vytahnes a 31 ti to umajzne a ani si nerpdnes.

                                        NSiven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:19:32

                                        u.x.a. >> Dyť jo, právě očumuju ten titan. Za 50 jeden kus, ty lepší za 80 a víc,ale zkusím. Já s lankem chytám pořád, jen jsem asi chytl na chvíli fluo křeč...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda