Přívlač a dravci

abu jelito - Profil | St 15.5.2013 22:18:42

GTdpcfix >> U toho Saphiru je nějakej S-B-S systém,mám dva v různé gramáži a ještě jsem na ty závaží nešahal,nějak to neřeším.Dle mého to máš vlepené,jinak bych se asi optal u R.K.když už je ten tester Sportexu,třeba ti poradí.

    u.x.a. - Profil | St 15.5.2013 22:16:56

    Siven Polní >> kašly na nějakej flucarbon jebni tam lanko a máš klid...

      GTdpcfix - Profil | St 15.5.2013 22:10:17

      abu jelito >> Sportex - Instinct Predator 275/20g
      chci si to udelat taky jen nevim jak povolit tu zatku...jestli je na zavitu nebo jen vlepena?vim prd:(

        Siven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:06:26

        u.x.a. >> Myslíš na sumce (předření o šutry či kartáče) nebo na štiky? Nebo všeobecně? 2,5 už bude spíš tyčka než monofil... Jenže co takovej titan v šutrech - jestli se nezdeformuje, jdu do toho.... Lanka to dost odsí.ají a praskají...

          abu jelito - Profil | St 15.5.2013 22:03:58

          GTdpcfix >> Asi by to chtělo typ.U mého Saphiru třeba takhle.Ale na to by jsi se asi neptal...

            Siven Polní - Profil | St 15.5.2013 22:02:35

            abu jelito >> JJ, ten titan se tady přetřásal. Rozhodně něco tužšího bude třeba. Dokoupím, díky.

              GTdpcfix - Profil | St 15.5.2013 21:55:22

              PLS nevite nekdo jak sundat koncovou zatku u SPORTEXU?potrebuji jej dovazit ale nevim jak presne tam drzi ta zatka...diky

                u.x.a. - Profil | St 15.5.2013 21:53:43

                Siven Polní >> 1mm je malo s přihmouřenýma očima bych ti dovolil tam dát 2,5mm..

                  abu jelito - Profil | St 15.5.2013 21:50:02

                  Siven Polní >> Na jerky tam dej titanové lanko,mají ho třeba v RSP je fakt hodně neohebné.

                    Siven Polní - Profil | St 15.5.2013 21:31:27

                    rybomil >> Já jsem si koupil od Savage Gear fluorcarbon 1mm, taky hlavně na sumce. Ale borci na MRKu psali, že i ten 1mm štika upálí. Na jerky by ale byl ideální. Mám teda dilema, protože zahraniční kapacity to právě na casting používají.... Nožem to jde, ale fakt ztuha, a co znám štičí zuby, tak by měly co dělat...

                      rybomil - Profil | St 15.5.2013 20:29:57

                      mám ječetě tohle co objednával Radek Fox, ale v 0,60

                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=652880&idzapisu=79​86015&kw=shock

                        rybomil - Profil | St 15.5.2013 20:16:05

                        Matrix >> většinou jansikův uzel, zatažený kombinačkama, ale asi jistější je nýtovací trubička co používám častěji



                        tady je ta drahá zaležitost v 0,60 mm, venku to stálo cca polovičně ( tato prodejna není z nejlacinějších, ale zase má věci co jinde třebas nejsou ? )

                        http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/saltiga-shock-le​aderfluorocarbon-50m-0-60mm/

                          Matrix - Profil | St 15.5.2013 20:08:22

                          rybomil >> Jaký typ uzlu používáš na 0,70 mm? Dík

                            rybomil - Profil | St 15.5.2013 20:04:56

                            tlkarel >> všechny tyhle matroše už se tu několikrát promílaly

                            1) v přůměrech pod 0,50 mm to štika ukousne, pokud tvůj kámoš muškař používá cíleně k pikeflyfishingu průměr 0,38mm tak riskuje vědomě pravděpodobné ukousnutí. Na jednoháku to není tak tragické , na trojháku je to vražda

                            2) tyhle materiály se používají na návazec převážně kvůlivá tomu, by se v kamenech a vázkách nepředřela hlavní kmenová lajna nebo mono

                            3) za cca 300 Kč by toho běžně mělo být cca 100m

                            používám dokonce až 2 druhy v síle 0,60 a 0,70mm převážně na sumcovláčku v kamenitých úsecích, první je nějaký noname, druhý tuším od Daiwy, možná to někde najdu.

                              Bláža - Profil | St 15.5.2013 19:41:53

                              tlkarel >> To je jednoduchý, protože jednohák snadněji vytřepe a nehrozí sešití a smrt. U trojháku ano. Tak proto na trojhák jedině kov...

                                Pedro1 - Profil | St 15.5.2013 18:06:48

                                tlkarel >> To s těmi trojhacky je správná odpověď.

                                  tlkarel - Profil | St 15.5.2013 17:27:06

                                  dik za info , na gumu ok , to mi staci

                                  ale i tak se jeste zeptam , ukousne mi to i na twistru tak proc na twistru ok a na wobleru ne ?

                                  vim ze wobler ma 2 troj hacky a stice to muze sesit hubu ale muze to byt i tim ze na twistr stika utoci tak nejak jinak naz na woblera a tudiz se chytne jinak na ten jednohacek a tim padem to nemusi prekousnout ?

                                    Pedro1 - Profil | St 15.5.2013 16:41:25

                                    tlkarel >> Štika Ti to ukousne.To by mělo jako odpověď stačit,zbytek viz. u.x.a.

                                      u.x.a. - Profil | St 15.5.2013 16:34:26

                                      tlkarel >> na twistře s jednohákem je to ok,ale na wobíky ti to zakazuju tady za všechny navázat!

                                        tlkarel - Profil | St 15.5.2013 16:29:04

                                        chlapi vim ze kazdy pouziva neco jinyho ale chci se zeptat , pouziva toto nekdo na privlac ? stika bolen candat ., jestli ano , jake mate s tim skusenosti , dekuji za info ( tech ocelovych i jinych lanek uz mam dost a ryby stejne poustim , nepotrebuju je tahat silou )

                                        http://www.tomi-korda.cz/sportcarp-fluorocarbon-gho​st-50m-038mm/d-73908/

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda