Přívlač a dravci

Kolis - Profil | Po 13.5.2013 17:13:57

Pedro1 >> Takové tam konzumujete? bleééé o))


EDIT: njn, Pepíci o)

    Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 17:10:20

    LosPafkos >> Tvl to by si pošmákli na tej Moravě:-)))

    Kapr kterej se deset let živý vložkama,šprckama,tamponama a kouskama mrtvejch potkanů.By se voblizovali ještě na Vánoce:-)))))))))))))))))))

      LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 17:09:05

      Pedro1 >> jistě,však oni nám taky cpou šajze víno pro Pepíci :-))

        Kolis - Profil | Po 13.5.2013 17:08:27

        LosPafkos >> Njn, sratchky a želvy nežeru o))

          Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 17:07:55

          LosPafkos >> Pražský výběr z Libně?:-))))

            Kolis - Profil | Po 13.5.2013 17:07:53

            Pedro1 >> ......... a jedna jedlá ňutrije o)))))

              LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 17:05:56

              Kolis >> á panáček je znalec,tzv.Pražský výběr z hroznů :-))

                Kolis - Profil | Po 13.5.2013 17:03:04

                Pedro1 >> Aby ses nepokakal... o)

                  LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 17:02:33

                  Pedro1 >> a to kapře umí chytat kde,kdo i já :-)

                    Kolis - Profil | Po 13.5.2013 17:02:01

                    LosPafkos >> 3ks 70+ o) a bez kabátku prosím o)))

                      Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 17:01:51

                      LosPafkos >> Nutrie nadívaná kapříkem?To nebude vůbec špatný:-))))

                      Pak dej foto Ládíkovi,toho odvezou:-))))

                        Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 17:01:01

                        LosPafkos >> Na rybách byl jednou a chytnul houno - žádná fotka nebyla - není foto=není ryba.

                        Já jen že hlásit se to musí:-))))

                          LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 17:00:44

                          Pedro1 >> včera se mě motala u podběráku nutrie,ale kolega Donald co byl se mnou by to nedal.Tak příště. Pacičku pro štěstí ti samo přidám ke kapřoj :-)))

                            Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 16:58:32

                            Kolis >> Pafkos by chtěl,aby se mu z kapra v igelitce Lidl cestou domů stalo 3 kila bůčku a dvě kila roštěný:-))))

                              LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 16:58:28

                              Kolis >> a jak jsi na tom s kapřem ty ???? Mám ti taky nachytat ???

                                Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 16:57:54

                                LosPafkos >> Hele v Mi. jsem si zaplatil povolenku a protože jsem jelito a nic jsem nechytl,tak sem si nechal nasypat do igelitky z auta,který přivezlo násadu:-)))To se nedá nic dělat.
                                Naštěstí jsem nebyl jedinej,kdo takhle dopadl.Ba co víc,někteří měli tu smůlu,že ani auto nepřijelo,takže jeli domů s prázdnou:-))))))

                                Když budeš potřebovat odvézt nějaké ryby od vody,zavolej,mražák mám práznej:-)))

                                  Kolis - Profil | Po 13.5.2013 16:55:09

                                  LosPafkos >> o))))

                                    Kolis - Profil | Po 13.5.2013 16:54:30

                                    Pedro1 >> Pavkos je línej jako vandrák, ten by chtěl aby si kapř sám kabátek vysvlékl i do pekáče si sám vlézl o)))

                                      LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 16:51:14

                                      Pedro1 >> však mám na tebe číslo a jak půjdou tak se za mnou otočíš s igelitkou.Ale napíšeš si je,bo já budu lapat dál :-)) Není hanba dostat kapře,stejně jako není hanba si koupit struha na struhodromu v Mi :-)))))))))))

                                        Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 16:48:54

                                        LosPafkos >> Nemám.A zahájení je za měsíc a pak už se asi nedostanu:-)))

                                        Vypadá to blbě,ale snad se jednou utrhnu a aspoň dva kousky donesu:-))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda