Přívlač a dravci

LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 16:47:25

Pedro1 >> chodil samej šupík a já chtěl plešounka.To se dožene,nemám strach.Nechci to na startu přepálit :-))) Hele ty už máš rybu domácí ??????

    Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 16:44:31

    LosPafkos >> Zase jsi pouštěl?Půjdeš do pekla:-)

      LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 16:42:45

      šmudla007 >> těžební plán jsem nasadil na 100kg,ale nějak extra to nejde.Včera jsem 3ks pouštěl a doma mě byla ta těžební laťka připomenuta.Brzo jdu s kolegou na 20+ tak to snad doženu :-))

        šmudla007 - Profil | Po 13.5.2013 16:38:56

        LosPafkos >> Kolik letos kapříků? Jsem zatím strašlivě pozadu s plánem těžby, nějak nemám motivaci, 2 kusy ostuda.. a ML plnej motivačních kaprofotek. Pstruhovka totální výbuch, chytrý a malý máme granuláky..a je jich málo nahusto.

          LosPafkos - Profil | Po 13.5.2013 16:30:17

          NOUJA33 >> a co jako ???

            Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 15:42:06

            Old Wolf >> Asi to umí:-)

            Ještě aby ty kurwy japonské chtěli kůpit nějakou cihelnu (Kurwahoši copy:-))))

              Old Wolf - Profil | Po 13.5.2013 15:37:25

              Pedro1 >> Jak to ti japončíci ,ale dělají nevím ,335cm a 217g.

                Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 15:33:29

                Old Wolf >> Na velký ryby je potřeba pořádnej prut.Já to říkám pořád:-)))

                  Old Wolf - Profil | Po 13.5.2013 15:28:59

                  Pedro1 >> Ne ne ,šimrat candátky na stojáku pod bránicí.:-) Dík.

                    Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 15:17:15

                    Old Wolf >> S tim budeš trefovat chodce na druhé straně řeky:-)))

                    Hezký.

                      Mysho22 - Profil | Po 13.5.2013 15:10:27

                      Pedro1 >> ty už trpíš jasnou Kataňozou .... mal by si stým začať niečo robiť :-D

                        Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 15:00:25

                        Old Wolf >> Já to nemůžu přečíst:-)))

                          Old Wolf - Profil | Po 13.5.2013 14:58:43

                          Pedro1 >> No tak to ani náhodou:-))Katapult jinších parametrů,řekl bych až nebezpečných.:-)

                            Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 14:53:06

                            Old Wolf >> Podle barvy Catana?:-)))

                              Old Wolf - Profil | Po 13.5.2013 14:52:06

                              Tož gepard konečně doběhl.:-)

                                Kolis - Profil | Po 13.5.2013 14:41:07

                                šmudla007 >> Sqělý zápis, děkuji ! o)

                                  šmudla007 - Profil | Po 13.5.2013 14:28:49

                                  Erik T >> Když nechceš vlasec na cívku vázat uzlem... tož to uděláš bezuzlově:
                                  dvakrát obtočíš vlasec na cívku, pak zase zpátky dvakrát, tohle opakuješ tak dlouho dokud vlasec nebude na cívce bezuzově zauzlovaný ..... pak to na jistotu protáhneš očkem(dírkou uvnitř cívky), ..no a normálně namotáš navíjením vlasec na cívku ... Když se ti líbí bezuzlově tak tam žádný uzel nedělej, to má logiku.
                                  Chceš aby když nahodíš moc daleko ti nástraha nebo ryba volně odplula s celým návinem nebo chceš přijít o prut když budeš při přívlači spát a ryba ti tajně vymotá celý vlasec přes zapnutý SpinerBaitTunner a vytrhne ti z ničeho nic prut z ruky(což se stane když tam budeš mít uzel nebo smyčku napevno)?

                                    Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 14:27:28

                                    u.x.a. >> Všechno bude,musíš vydržet.

                                      u.x.a. - Profil | Po 13.5.2013 14:25:44

                                      Pedro1 >> nezapoměl si na mě s tim lukinem ?

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda