Přívlač a dravci

Kolis - Profil | Po 13.5.2013 14:17:13

Pedro1 >> ..... dnes se těm strukúm nezavděčíš o))

    Pedro1 - Profil | Po 13.5.2013 14:12:55

    Kolis >> A jseš v řiti,viď Poradče:-)))))

      Fishky - Profil | Po 13.5.2013 13:49:45

      Fanu >> běžný smrtelník ne, ale jsou tu i experti, co to svedou i v prosincu na voblera :-)

        Kolis - Profil | Po 13.5.2013 13:30:53

        Erik T >> Aha, hmm ...

          Erik T - Profil | Po 13.5.2013 7:28:08

          Kolis >> tuto diskuzi jsem pročítal

            Fanu - Profil | Po 13.5.2013 7:12:33

            hraji >> děkuju

              Erik T - Profil | Po 13.5.2013 6:06:05

              Jak uvázat podkladový vlasec na cívku. Je lepší uzel nebo bez uzlu. Víc se mi líbí varianta bez uzlu.

                Mysho22 - Profil | Ne 12.5.2013 22:04:04

                LosPafkos >> možno tak šalpaku v aute :-)

                  rybomil - Profil | Ne 12.5.2013 18:46:34

                  Mysho22 >> hele, zatím mi nic nedorazilo.

                    LosPafkos - Profil | Ne 12.5.2013 18:36:45

                    Mysho22 >> dneska máš opět radící ? :-))

                      Mysho22 - Profil | Ne 12.5.2013 18:29:20

                      Jouricek >> v pravom hornom rohu je kúzelná kolonka Vyhledávaní kde keď napíšeš požadované slovíčko Nanofil ti vypluje hoooodne dobrých typov :-D

                        Jouricek - Profil | Ne 12.5.2013 17:56:33

                        Zdravim,pořizuje si někdo na novou sezonu Nanofil od Berkleyho?:)

                          hraji - Profil | Ne 12.5.2013 13:24:11

                          Fanu >> ano, na Svitavě 1 můžeš chytit candáta.

                            dukadam - Profil | Ne 12.5.2013 11:16:32

                            K3ro5 >> Ako sa tam dá chytiť 18 veľkých dravých rýb za lov a to bola len "docela" dobrá rybačka.? To tam ,keď sa ideš do vody okúpať ,musíš najprv z miesta palicou ryby odohnať,aby si ich nepošlapal?

                              Fanu - Profil | Ne 12.5.2013 11:13:30

                              Dobrý den můžuse na něco zeptat dá se chytit na svítavě 1 candát.

                                K3ro5 - Profil | Ne 12.5.2013 7:26:28

                                Canada ,pike fishing...celkem asi 15-17 kousku a jeden candat..dobrej den docela :)

                                  rybomil - Profil | Pá 10.5.2013 22:31:38

                                  kopik >> ok, ujasnili jsme si, že nejsme až tak ve při

                                    kopik - Profil | Pá 10.5.2013 18:10:32

                                    rybomil >> tak ja se teda omlouvam ze jsem se hned certil- (bez smajliku), petruv zdar

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda