Přívlač a dravci

LosPafkos - Profil | Pá 10.5.2013 17:31:12

rybomil >> loni jsem byl na té awa shimě juknout,bo byla u mě na stojáku.Kolega tam lapal,tak jsem byl fandit :-)) Hokej a fočus jde do kopru.

    rybomil - Profil | Pá 10.5.2013 17:27:46

    LosPafkos >> no pro velký nic prozatím asi není, možná něco tady v Poličce.
    Bolek 75 nepsal jestli chce jen kouknout, závodit sám, nebo jeho potomek. Ještě kouknu nebo po founu optám kde potřeba. Vydrž.



    tý woe, to je hokej s tím Slovinskem , mě je bne.......nemám na to nerva.

      LosPafkos - Profil | Pá 10.5.2013 17:22:40

      rybomil >> to je pro haranti,ročník 75 asi vážně neprojde :-)

        rybomil - Profil | Pá 10.5.2013 17:14:36

        Bolek75 >> akcí mraky, ale přívlač skoro žádná

          rybomil - Profil | Pá 10.5.2013 17:00:54

            Bolek75 - Profil | Pá 10.5.2013 14:46:56


            Nemáte někdo ponětí o nějakejch přívlačovejch závodech ve středočeském kraji? Díky všem.S.

              Worm - Profil | Pá 10.5.2013 7:55:50

              Mr.Stick >> No....zmírnit tempo ....to není nikdy na škodu :o)


              Piju všechno,po čem se motám,ale klidně mi nic nevoz,dělám to spíš pro zábavu :o)

                u.x.a. - Profil | Pá 10.5.2013 7:04:44

                Pedro1 >> ty znáš lukyna zeptej se ho jestli ještě žije bylinka a bačkora,díky..

                  Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 22:28:47

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Za to že jsi mě seznámil s Lukynem Ti jsem vděčný a musím být pokorný.

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 21:53:53

                    Pedro1 >> je dobře, že jsi se omluvil

                      Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 21:52:31

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Omlouvám se,jsi šikovný lovec malých okouni.

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 21:50:35

                        Pedro1 >> pche. Malých okounů mám nachytáno skoro takové množství jako okounů 50 plus

                        malý okoun, malé foto

                          Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 21:42:30

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Není foto,..................

                            Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 21:42:08

                            PepanD >> Nechodím,vidím co tam loví:-)

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 21:39:56

                              Pedro1 >> Na žížalu nebo do čeřínku jo.

                                PepanD - Profil | Čt 9.5.2013 21:39:50

                                Pedro1 >> Proč chodíš klátit až tam?

                                  Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 21:38:32

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kecáš,malýho okouna jsi v životě nechytil.

                                    Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 21:37:28

                                    LosPafkos >> V Libni berou na zavazany sprcky.

                                      LosPafkos - Profil | Čt 9.5.2013 21:21:40

                                      Zajda >> u vyústění kanalizace je dobrá taky malá vložka (čti tampón) :-)

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 21:20:49

                                        Největší jelce mám nachytaný na malý okouny

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda