Přívlač a dravci

Zajda - Profil | Čt 9.5.2013 21:19:06

Abe >> Zvířátka netrápím...Takže mrtvou...

    Abe - Profil | Čt 9.5.2013 21:17:10

    Zajda >> zdarec, snad nemyslíš živou...jednou mi ji jeden větší tlouštík vydávil a málem se mi obrátil kufr, takový vydávený hrouzek je proti tomu jako kůžička ze zavináče...

      dr.david - Profil | Čt 9.5.2013 21:15:15

      boss254 >> nemam skusenost s tymto konkretnym voblerom, ale asi to bude fungovat klasicky jalcovsky, na dopad tesne pri brehu.

        Zajda - Profil | Čt 9.5.2013 21:09:00

        Na jelce je nej malá myška - doporučuje 9 z 10 jelcařů..:-)

          Abe - Profil | Čt 9.5.2013 21:08:23

          boss254 >> zdarec, z Polska není ani pes dobrej...

            LosPafkos - Profil | Čt 9.5.2013 20:58:37

            Pedro1 >> pchééé jak zpátečnické.Na velkého jelce musíš použít menšího jelce :-))

              Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 20:51:43

              boss254 >> Na jelci jedině redtág, muška která chytá.

                Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 20:46:40

                boss254 >> Jelci žerou třešně.

                  boss254 - Profil | Čt 9.5.2013 20:24:13

                  ahojte . včera som kúpil takýto wobler v polsku že vraj je to velmi učinné na jalce ale neviem akým sposobom sa to vedie aby to fungovalo poradíte mi?

                    Mr.Stick - Profil | Čt 9.5.2013 14:12:44

                    Worm >> Ty vole. :))) Měl bych zmírnit pracovní tempo.

                    Co piješ? Johnyho?

                      Worm - Profil | Čt 9.5.2013 14:08:30

                      Mr.Stick >> Nazdar....máš.Už v lednu jsem ti posílal SZ,že si pro to můžeš přijet :o)

                      Od: Worm
                      Datum: Po 21.1.2013 10:12:49
                      Komu: Mr.Stick
                      Předmět: Naviják
                      Nazdar
                      Naviják jsem přes víkend vyčistil a namazal...takže si pro něj můžeš přijet.Pavel

                        Worm - Profil | Čt 9.5.2013 14:07:49

                        Vydra revírní >> Vždyť na to nevidíš..nelži :o)

                          Mr.Stick - Profil | Čt 9.5.2013 14:05:06

                          Worm >> Zdar a sílu ... nemám já u tebe motátko? :)

                            Vydra revírní - Profil | Čt 9.5.2013 13:59:28

                            Worm >> to nejde ... ve volných chvílích hledám na chodníku drobáky :o)

                              Worm - Profil | Čt 9.5.2013 13:54:12

                              Vydra revírní >> Musíš pozvednout hlavu....a né pořát koukat,jak překládáš haxnama po zemi :o)

                                Vydra revírní - Profil | Čt 9.5.2013 13:52:37

                                Worm >> o tom nemůžu nic vědět .. :o)

                                  Worm - Profil | Čt 9.5.2013 13:50:47

                                  Vydra revírní >> V očích každého alkoholika?????? :o)

                                    Vydra revírní - Profil | Čt 9.5.2013 13:47:07

                                    Worm >> to je k vidění kde? :)

                                      Vydra revírní - Profil | Čt 9.5.2013 13:46:38

                                      Pedro1 >> tak jo, budu čekat .. akorát koukám, že jsem tam stačil seknout chybu, jantar :o)

                                        Kolis - Profil | Čt 9.5.2013 13:45:38

                                        Pedro1 >> To pak bude velká paráda, až ho tam Hans bude mít o)))))

                                        EDIT: snad je i nedočkavej, Jantar o)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda