Přívlač a dravci

Worm - Profil | Čt 9.5.2013 13:36:42

Vydra revírní >> A taky nezapomeň na chlast...kdo chce,tak vidí chlastání úplně všude a v každém detailu :o)

    Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 13:36:01

    Vydra revírní >> Dal bych Ti "Skvělý zápis",ale ještě nejsou s MM domluveny podmínky,kdy tuhle otázku se svojí partou převezmu.
    Ale jak to bude doladěné,máš ho tam:-)

      Vydra revírní - Profil | Čt 9.5.2013 13:27:57

      Tyhle aféry všechy jenom otravují.

      Já bych všechny ty Piskoříky zakázala ...

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 13:14:46

        Paulus >> jsem kojící nevyspaly otec.jisté se v mém případě da dočasně primhourit očko.

          Paulus - Profil | Čt 9.5.2013 12:17:03

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na měKKo pane inženýre, na měkko. Kam jsme to dospěli, když tituly rozdávaj vemenům neovládajícím vlastní jazyk.

          P.S. kojíš ? o)

            Piskořík - Profil | Čt 9.5.2013 12:10:28

            rybomil >> Tak, jestli je tvůj názor na vejpitky nějak echt negativní, tak to musíš přímo nesnášet pana Pauluse...:o)

            A já sem pod parou nepíšu, protože to sedim většinou někde na baru....a to ještě ob tejden...:o)

            Nemáš fejsbůk? Tak to jsem blázen, kde bereš ten šílenej slang....;o)

              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.5.2013 9:20:41

              Piskořík se zase vožral a pak na Mrku dělal vostudu. Očividně převzal otěže po Paulusovi, který je teď na měko z nejkrásnější, malé hypernejkrásnější a tak celkově z toho rodinného života

                rybomil - Profil | Čt 9.5.2013 9:15:18

                Piskořík >> Seš vedle, to nepomůže. Alkohol nepiju desítky let, proto mám taky na ty vypitózy svůj echt názor. Navíc měl jsem vypitózou postiženýho zeťáka, tak vím co to je za těžký postižení ! .
                A na fejsbůku jsem nikdy nebyl.

                  Kolis - Profil | Čt 9.5.2013 8:33:09

                  Pedro1 >> Nedělej blbého Pepíka... ,o)

                  Jsem rád že jsi v pořádku o)

                    Pedro1 - Profil | Čt 9.5.2013 8:25:31

                    Kolis >> Pětilitr čeho Vrchní nákupčí?Nějakého dobrého vína,kterého tam u Vás máte tak málo?:-))))

                      Mysho22 - Profil | Čt 9.5.2013 0:12:42

                      Kolis >> tak už to nebude mať vlyv na žiadnu funkciu :-D

                        Kolis - Profil | Čt 9.5.2013 0:00:09

                        Mysho22 >> Bylo ho dost votomnic, já mu ale říkal, aby neblbl s těma sirkama.. o))

                          Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 23:57:25

                          Kolis >> ale ,že si dal na čas Kveťák jedna zvodnatelá :D

                            Kolis - Profil | St 8.5.2013 23:55:55

                            Mysho22 >> Už ho asi jeblo a bude klid... o))

                            EDIT: chudák malý terorista, teď asi neusnu o)

                              Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 23:50:57

                              Kolis >> tak to je kauf jako stehno ...... len Zkvetakovitelí Pepík by mohol premrhať takúto šancu :D

                                Kolis - Profil | St 8.5.2013 23:42:11

                                Mám tady volnou Lexu za pětilitr, kdybys měl zájem... o)))

                                  Pedro1 - Profil | St 8.5.2013 23:34:17

                                  Kolis >> Už bude výprodej?:-)))

                                    Kolis - Profil | St 8.5.2013 23:19:24

                                    Pedro1 - Piskořík >> Stroučkujete? o))

                                    EDIT: vidím vás na značkách o))))

                                      Piskořík - Profil | St 8.5.2013 22:52:40

                                      Pedro1 >> Chytal jsem s WFT....ale né s tím, na kterej se ptal Kopik...:o)


                                      Já si jen rejpnul do lehce arogantního výkřiku mistra Rybomila...:o)

                                        Pedro1 - Profil | St 8.5.2013 22:36:25

                                        Piskořík >> Tak pokud mas s pruty WFT zkusenost,proč nenapíšeš jakou?O tomhle byla debata.
                                        To jsou komentarer ala fakebuk.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda