Přívlač a dravci

Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 22:34:22

Takže Piškotík sa rýpe v houne a je mu to jedno ....... Jářku vidíš to !!!

    Piskořík - Profil | St 8.5.2013 22:19:33

    Pedro1 >> Hele, někdo je Rejpal, někdo zase malej Dědek...a já se klidně přiznám, jsem Rejpal...ale myslel jsem, že s takovou bembeřicí jsi na to už dávno přišel...:o)


    A jestli si někdo myslí, že o věcech, do kterých reju vím howno, to je mi tak nějak jedno.....:o)

      Pedro1 - Profil | St 8.5.2013 22:15:19

      Piskořík >> Netuším co máte s rybomilem za spor,ale napsal svůj názor založený na vlastních zkušenostech.Proste mu ty pruty nesedí.Co kdyby jsi taky někdy napsal svůj názor založený na zkusenostech.Názor na rešenou věc.Místo komentování prispivajicich?
      Takhle vypadas jen jako rejpal,který se sere do věci o kterých ví hovno.

        Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 22:02:10

        Pedro1 >> vidím ,že pokial nedosiahneš level úspešnosti lovca 5cm ouklejí tak sa musíš trapne pridružovať k pánovi s bielym klobúčikom a čereňom ,ale nemaj strach pokial prijdeš na mrk sraz tak ti možno za menšiu alco úplatu posuniem pár cenných rád :-D

          Piskořík - Profil | St 8.5.2013 21:58:58

          rybomil >> Měl by jsi se taky občas vylejt.....ty tvoje bláboly s akcentem fejsbůkovýho fracka, to je fakt někdy výživný počteníčko a tohle by mohlo pomoct..:o)

            Pedro1 - Profil | St 8.5.2013 21:51:15

            Mysho22 >> Zdar lovče hrouzku,už jsi zjistil co vláčet na 5 cm oukleje?Aby jsi si zachytal?:-)

              Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 21:46:42

              Pedro1 >> servus Anýzovej synku :-)

                rybomil - Profil | St 8.5.2013 21:43:01

                kopik >> NIKDE jsem nepsal, že ten klacek je špatný, právě že jsem vyjádřil OSOBNÍ názor na to jak vychvaluješ márku... a když někdo píše že je to úžasný, vždycky mi to přijde divný. No a tobě už se ten můj názor nezdá a samo chytají se další, což jsem vlastně předpokládal.
                Kolik ti prošlo rukama klacíků je mi jedno.
                Na piskořovy rady dej, to ti doporučuju. ( bez smajlíku )

                a můj názor na tebe - jen se tě jako něco dotklo, už se čertíš, přitom úplně neprávem, děkovat nemáš za co a bez tvýho děkování se klidně obejdu.

                  rybomil - Profil | St 8.5.2013 21:28:12

                  Zato Piskoř je věčně nalitej a na jeho machroviny si nemůžu přivyknout ani náhodou......

                    Kolis - Profil | St 8.5.2013 20:52:35

                    Pedro1 >> Všechny porádce vystrnadil, aby se tady rozcapil s Myshákem o)))

                      Piskořík - Profil | St 8.5.2013 19:43:30

                      Pedro1 >> Ale aspoň umím odpovědět na pozdrav....Květákovče zavodněnej...:o)

                        Pedro1 - Profil | St 8.5.2013 19:31:44

                        Nojo,velkoprdelník s bimbem tady zase dělají bordel.K tématu nic,ale keců až na půdu:-)

                          Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 17:52:48

                          Piskořík >> len či si nerobíš z huby sráč

                            Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 17:52:00

                            LosPafkos >> Fšechno fcajku :-D

                              LosPafkos - Profil | St 8.5.2013 17:50:44

                              przníte ? F pořádku :-)

                                Piskořík - Profil | St 8.5.2013 17:48:12

                                Mysho22 >> Jářku - to ani náhodou. I kdybych vysušil nejkrásnějšího Po 78....přes to vlak nejede....:o)

                                  Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 17:44:13

                                  Piskořík >>poudám podla predošlého chytrého blekotku ,že budeš kandidovať na ďalšieho mrk guru

                                    Piskořík - Profil | St 8.5.2013 17:36:22

                                    Mysho22 >> Ušatej blekot z odrbaných končin?....:o)

                                      Mysho22 - Profil | St 8.5.2013 17:31:59

                                      Piskořík >> Prdelaté chytrosti z kanape od Rovne ?

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda