Přívlač a dravci

Nkopik - Profil | St 8.5.2013 15:02:26

Piskořík >> ok ok ok :) o))

    NButchi - Profil | St 8.5.2013 13:46:27

    rybomil >>
    Třeba Pedro má WFT Penzill Classic Wobbler a to je fakt velice povedený prut.

      NPiskořík - Profil | St 8.5.2013 13:12:38

      kopik >> Vůbec bych se nerozčiloval....Rybomil pravidelně snídá šalamounovic výpotek a na jeho blekoty si lze zvyknout....:o)

        NKolis - Profil | St 8.5.2013 11:05:42

        kopik >> Klid... o))

          Nkopik - Profil | St 8.5.2013 10:57:20

          rybomil >> jejda další rýpal na mrku! :) nemuzu ani vyjádri svuj názor? prosllo mi rukama 8 vláček nez jsem narazil na tu svoji pravou! tak mi fo toho laskave nekecej! zadne shimana, abu garcia, mikada, jaxony, berkley, dragon nic mi nesedelo az tady ten! :) takze si ty svoje úchvatné slogany nech na někoho jiného, pokud mozno na nikoho :) děkuji Petruv

            Nrybomil - Profil | St 8.5.2013 8:29:06

            kopik >> ojééé, máš wft a jak je úžasný ? ( jak je něco úžasný hned je mi to podezřelý a když je to wft tak tuplem ) tyhle 2 slova zní u mě až jako protimluv :§)))

              NButchi - Profil | Út 7.5.2013 22:29:42

              u.x.a. >>
              Designově možná jo, ale akcí stejně patří do rajčat :-)))

                Nu.x.a. - Profil | Út 7.5.2013 21:03:43

                Butchi >> dnes jsem byl v rybářských potřebách,viděl jsem tam novou cataňu ,designem mě zaujala vypadá k světu....

                  NButchi - Profil | Út 7.5.2013 10:28:55

                  kopik >>
                  No mně neděkuj, přišel jsi na to sám :-D

                    Nkopik - Profil | Út 7.5.2013 10:26:27

                    Butchi >> :) dík :)

                      NButchi - Profil | Út 7.5.2013 10:25:53

                      kopik >>
                      Vidíš, potom už vůbec není co řešit :-)

                        Nkopik - Profil | Út 7.5.2013 10:23:26

                        Butchi >> ja mam uplne ten stejny proutek v 2,70m 20-55g na tezsi privlac a je uzasny :) tak myslim ze i ten jemnejsi bude super :)

                          NButchi - Profil | Út 7.5.2013 7:12:27

                          kopik >>
                          Když ti sedl, tak není co řešit.

                          Navíc chválím rukojeť, žádný dělený duplonový pahnus.

                            Nafjee - Profil | Út 7.5.2013 7:02:38

                            kopik >> Pokud ti sedl a líbí se ti, není o čem :)

                              Nnofish - Profil | Út 7.5.2013 6:06:55

                              Scanix >> na ijak byl jasny, slo o rozhhodnuti v jake velikosti. no uvidime :-)

                                Nkopik - Profil | Po 6.5.2013 23:34:28

                                ahoj, chtěl bych se zeptat má někdo zkušenosti s tímto proutkem? WFT NEXT MILLENIUM Spin 2,10m/2-12g/ ? chtěl bych si ho pořídit na pstruhy, v obchode mi celkem dost sehnul do ruky, lehky, jemny, pruzny nevypada spatne :) na smacky, twistery, rippery a malé plandavky, a nebo nějaký jiný poradte do 2 tisic díky

                                  NScanix - Profil | Po 6.5.2013 22:15:56

                                  nofish >> aha, no tak pokud jsi jej koupil, tak uz se nech prekvapit ;)

                                    Nnofish - Profil | Po 6.5.2013 19:27:51

                                    Scanix >> Chápu. MI šlo o to nějak odhadnout i váhu tohó navijáku, když vím že je kovový. To je totiž další údaj, který scházel. Kupoval jsem ho "pokusně". Rovex Ceratec. Za ty prachy jsem to risknul, protože se mi líbil :-)

                                      NSiral - Profil | Po 6.5.2013 15:52:33

                                      v zakone sa o čereni nic nepise :-))

                                      § 14
                                      V pstruhových vodách sa zakazuje
                                      a) lovi viac než jednou udicou,
                                      b) používa ako nástrahu živú rybku,
                                      c) používa pri love iné ako umelé mušky v počte
                                      väčšom než tri,
                                      d) pri love prívlačou na mŕtvu rybku používa viac než
                                      jeden háčik,
                                      e) lovi na plávanú a položenú,
                                      f) používa pri love viac ako jednu nástrahu okrem
                                      lovu na umelé mušky,
                                      g) používa ako nástrahu červy a hmyz vo všetkých
                                      vývojových štádiách,
                                      h) lovi viac ako tri dni v týždni.

                                        NSiral - Profil | Po 6.5.2013 15:39:33

                                        Zajda >> v SR

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda