Přívlač a dravci

MB - Profil | Po 6.5.2013 15:38:28

Zajda >> v SR neplatí ,,když pouštíš tak můžeš,,

    Zajda - Profil | Po 6.5.2013 15:36:54

    Siral >> A bylo to v ČR nebo SR?

      MB - Profil | Po 6.5.2013 15:36:23

      Siral >> jasně ..když pouštíš tak můžeš Fšecko .....

      psali to na Mrku tak to je pravda....

        Siral - Profil | Po 6.5.2013 15:32:11

        Zdar chlapi,
        chcem sa opytat - ako je to s lovom nastrazných rybiek na pstruhovke. V sobotu ráno som bol na pstruhovke a tam si chlapik chytal nastražky do čereňa - je to povolené ?

          Rybkin - Profil | Po 6.5.2013 14:41:10

          Pedro1 >> Tak to jsem nepredpokladal ze by nekdo měl navin jako Dominik:-)

            MB - Profil | Po 6.5.2013 13:37:16

            venca1 >> pche ....velcí jsou až 50+ :c)

              venca1 - Profil | Po 6.5.2013 13:29:42

              MB >> Na velcí okouni 49+ to nestačí :-)

                MB - Profil | Po 6.5.2013 13:10:50

                Pedro1 >> na okouny to tu stačí no ňi? :c))))

                ahoj ty tam

                  Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 12:47:23

                  u.x.a. >> Nic.Má to přivázaný na dně cívky.

                    u.x.a. - Profil | Po 6.5.2013 12:43:47

                    Pedro1 >> a co má jako podklad?lepenku na hokejky nebo gumu do tepláků..

                      Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 12:40:07

                      venca1 >> Měl loni v září,teď to bude tak 12-13 metrů:-)

                        Kolis - Profil | Po 6.5.2013 12:39:36

                        Pedro1 >> Teď už jsem klidnej... o))

                          venca1 - Profil | Po 6.5.2013 12:37:15

                          Pedro1 >> Netipa má celých 15m šňůry ? :-)

                            Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 12:36:55

                            Kolis >> Ty taky chodíš na ryby jen v úterý a červnu.Na těch Tvých 10 vycházek za rok krát třeba 30 cm (je to dost na jeden uzel?:-) to je celkem 3 metry.Jak Tě znám,máš doma tak 4-6 těch velkých špulek s návinem 2 km které jsi výhodně koupil v akci,takže si zase v klidu domotáš:-))))))

                              Kolis - Profil | Po 6.5.2013 12:30:20

                              Pedro1 >> Jsem nešika a do 5 cm se nevlezu o(

                                Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 12:23:27

                                Rybkin >> No jestli má pletenky jako Netipa,tak bude po 300 vycházkách krát 5 cm na konečném čísle -5 metrů:-)))))

                                  Rybkin - Profil | Po 6.5.2013 12:13:37

                                  Erik T >> Kolik ztratis snury uvazanim karabinky?
                                  5cm?Kolik das vychazek rocne?
                                  300?Tak si to vynasob kolik bys jich musel dat abys vyplacal celej navin

                                    Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 8:28:15

                                    Erik T >> To že pokaždý když příjdeš k vodě navážeš novou karabinku/lanko/obratlík/..... je úplně normální a v pořádku.Prostě ten uzel uděláš.
                                    Má to jednu velku výhodu - když tam budeš mít XY vycházek jeden uzel,dřív nebo později Ti to praskne.Buďto v uzlu,nebo před ním.Vlasec/šňůra se chytáním na konci poškozuje a jednou to prostě praskne.Pak budeš litovat ztráty nástrahy,ryby,nebo obojího.

                                      Pepa z depa - Profil | Po 6.5.2013 8:12:18

                                      Erik T >> zkus se nejprv naučit vázat uzly tak abys měl co nejmín odpadu a pak spekuluj nad blbostma;-)

                                        Erik T - Profil | Po 6.5.2013 7:56:15

                                        OG - 5.5.2013 18:57:25 > Ani ne, kdybych měl pokaždé když příjdu k vodě navazovat karabinky a obratlíky tak to úplně strácí jejich význam a za měsíc bych byl bez šnůry :D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda