- Úvod
- Pokec
Přívlač a dravci
Hlavní diskuse.Další témata z kategorie dravci: Nástrahy, návnady, Náčiní, doplňky, Techniky lovu, Domací dílna, Druhy ryb, rekordy, Příhody, kuriozity, RŘ, MO, svazy, Revíry, cestování, Závodní sektor, Ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 44x v ignorovaných.
MB - Profil | Po 6.5.2013 15:36:23
Siral >> jasně ..když pouštíš tak můžeš Fšecko .....
psali to na Mrku tak to je pravda....
psali to na Mrku tak to je pravda....
Siral - Profil | Po 6.5.2013 15:32:11
Zdar chlapi,
chcem sa opytat - ako je to s lovom nastrazných rybiek na pstruhovke. V sobotu ráno som bol na pstruhovke a tam si chlapik chytal nastražky do čereňa - je to povolené ?
chcem sa opytat - ako je to s lovom nastrazných rybiek na pstruhovke. V sobotu ráno som bol na pstruhovke a tam si chlapik chytal nastražky do čereňa - je to povolené ?
Rybkin - Profil | Po 6.5.2013 14:41:10
Pedro1 >> Tak to jsem nepredpokladal ze by nekdo měl navin jako Dominik:-)
u.x.a. - Profil | Po 6.5.2013 12:43:47
Pedro1 >> a co má jako podklad?lepenku na hokejky nebo gumu do tepláků..
Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 12:36:55
Kolis >> Ty taky chodíš na ryby jen v úterý a červnu.Na těch Tvých 10 vycházek za rok krát třeba 30 cm (je to dost na jeden uzel?:-) to je celkem 3 metry.Jak Tě znám,máš doma tak 4-6 těch velkých špulek s návinem 2 km které jsi výhodně koupil v akci,takže si zase v klidu domotáš:-))))))
Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 12:23:27
Rybkin >> No jestli má pletenky jako Netipa,tak bude po 300 vycházkách krát 5 cm na konečném čísle -5 metrů:-)))))
Rybkin - Profil | Po 6.5.2013 12:13:37
Erik T >> Kolik ztratis snury uvazanim karabinky?
5cm?Kolik das vychazek rocne?
300?Tak si to vynasob kolik bys jich musel dat abys vyplacal celej navin
5cm?Kolik das vychazek rocne?
300?Tak si to vynasob kolik bys jich musel dat abys vyplacal celej navin
Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 8:28:15
Erik T >> To že pokaždý když příjdeš k vodě navážeš novou karabinku/lanko/obratlík/..... je úplně normální a v pořádku.Prostě ten uzel uděláš.
Má to jednu velku výhodu - když tam budeš mít XY vycházek jeden uzel,dřív nebo později Ti to praskne.Buďto v uzlu,nebo před ním.Vlasec/šňůra se chytáním na konci poškozuje a jednou to prostě praskne.Pak budeš litovat ztráty nástrahy,ryby,nebo obojího.
Má to jednu velku výhodu - když tam budeš mít XY vycházek jeden uzel,dřív nebo později Ti to praskne.Buďto v uzlu,nebo před ním.Vlasec/šňůra se chytáním na konci poškozuje a jednou to prostě praskne.Pak budeš litovat ztráty nástrahy,ryby,nebo obojího.
Pepa z depa - Profil | Po 6.5.2013 8:12:18
Erik T >> zkus se nejprv naučit vázat uzly tak abys měl co nejmín odpadu a pak spekuluj nad blbostma;-)
Erik T - Profil | Po 6.5.2013 7:56:15
OG - 5.5.2013 18:57:25 > Ani ne, kdybych měl pokaždé když příjdu k vodě navazovat karabinky a obratlíky tak to úplně strácí jejich význam a za měsíc bych byl bez šnůry :D
Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
15:24Burza na přívlačové nástrahy 33412
14:50Fotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










