Přívlač a dravci

NScanix - Profil | Ne 5.5.2013 22:27:40

nofish >> pro ne je to orientacni, vicemene tam kazdej navine plnouc civku s kilometraze a vic neresi :) Jinak bych vzal velikost civky a znacku a podobnou bych hledal tady v EU a musi to byt hodne podobne. Co to je za navi, ze na tom tak lpis?

    Nnofish - Profil | Ne 5.5.2013 22:23:20

    Scanix >> Naviják se prodává jen v zemích kde to mají v librách :-)
    Přepočty si uděláš, ale je to "plus/mínus" no... Právě že jsem to nadesetkrát přepočítával. Jak moc dobře se uvidí za týden, dva. :-)
    Já jen nepochopil, jak to mají s těma librama. Protože jestli tam šidí nosnosti a průměry vlasců jak u nás no tak to potěš..., tak se na to stejně nejde spolehnout.

      NScanix - Profil | Ne 5.5.2013 22:19:08

      nofish >> jednodusi je si stejny vyrobek prohlidnout na evropskych strankach, kde jsou zpravidla udaje uvedeny v mm-metry. Jinak je to proste, vem si libru na kg a pak vyber vlasec s danou nosnosti a to je dany prumer ;)

        Nnofish - Profil | Ne 5.5.2013 19:54:57

        Brý den :-)
        Máte někdo zkušenost s přepočtem kapacit cívky u navijáků? Hlavně při hledání v zahraničí nacházím údaj "libra-metry" a ne jako u nás udávaný průměr v mm-metry. Dá se to nějak přepočítat?
        Díky za každé nakopnutí správným směrem :-)))

          NOG - Profil | Ne 5.5.2013 18:57:25

          Erik T >> Proč chceš vlastně protahovat navázanou karabinu očkama prutu? Není jednoduší protáhnout vlasec a následně karabinku navázat?

            NErik T - Profil | Ne 5.5.2013 18:48:04

            OG >> ani kdybych se karabinkou ocka nedotknul?

              NOG - Profil | Ne 5.5.2013 14:28:31

              Erik T >> Nikdy neprotahuj navázanou karabinu přes očka prutu, zničíš výplň oček a následně vlasec nebo šňůru.

                NErik T - Profil | Ne 5.5.2013 14:11:18

                Jaké karabinky a obratlíky doporučujete. Chci aby byli co jak nejmenší a aby mělí nosnost aspoň 9kg tak abych je mohl provlíknout přes nejmenší očko prutu Shimano SpeedMaster AX 240 M děkuji.

                  Nanguilla - Profil | Pá 3.5.2013 14:57:56

                  Laci >> ok

                    NLaci - Profil | Pá 3.5.2013 14:49:28

                    anguilla >> v tej objimke 48/42 podla toho ktory obrazok je plastovy košik s valčekmi a prstenec po ktorom klžu, toto vyčisti ale namaz to len olejom, vazelinu n ie inak ti nepojde spätný chod

                      NLaci - Profil | Pá 3.5.2013 14:48:05

                      anguilla >> ano ano količek 15 je pod loziskom 9 takto to das dole, neviem aky presne navi mas, tak vela zdaru

                        Nanguilla - Profil | Pá 3.5.2013 14:46:32

                        Laci >> díky moc, z téhle strany jsem do něj nelezl :) asi vím, jaké uložení cívky myslíš, správné schéma je zde. Zkusím přes víkend rozebrat a dám vědět.

                          NLaci - Profil | Pá 3.5.2013 14:37:06

                          anguilla >> aha tak tato nema to ulozenie cievky co som myslel iba stiahnes polozku a ozubenu podlozku (11) stočiš rotor matica 15 a dostanes sa k suciastke 48 to je to lozisko vycistis,(ak to robi iba pri zapnutom spatnom chode tak to je to lozisko) cely navijak rozoberies az po tom ako dasl dole rotor lebo este pod nim by mali byt nejake skrutky

                            Nanguilla - Profil | Pá 3.5.2013 14:30:01

                            Laci >> Ahoj, díky, bylo by možné do tvého popisu přidat čísla dle obrázku?

                              NLaci - Profil | Pá 3.5.2013 14:05:17

                              anguilla >> ak len to tak to bude jednocestne lozisko na to ti staci dat dole rotor, a pod loziskom je to jednocestné, ten segment na cievku z osky das dole tak ze zarazku nad loziskom(puzdrom) na oske odstranis a pod loziskom je kolík kotory vytiahnes

                                Nanguilla - Profil | Pá 3.5.2013 13:52:43

                                Ahoj, nevíte někdo jak rozebrat Daiwu Advantage/Caldia, odšrouboval jsem, co se dalo, ale do střev jsem se nedostal. Začala mi loni ve Finsku šustit pokud je zaplá zarážka zpětného chodu, když vypnu, nešustí. díky

                                  NScanix - Profil | Čt 2.5.2013 20:54:41

                                  Piskořík >> zatim neni jiste, ze bude nebozka, povidal Prochajda, ze mozna ten dil bude, ale jeste se nevi ;)

                                    NPiskořík - Profil | Čt 2.5.2013 19:32:18

                                    Scanix >> Skoro jako Fénix....:o)


                                    Už máš vybranou rákosku za nebožku Destinku?

                                      NScanix - Profil | Čt 2.5.2013 19:08:27

                                      Piskořík >> jsi vsal po carodkach z mrtvych? ;)

                                        NPiskořík - Profil | Čt 2.5.2013 19:00:52

                                        Paulusfamily už i v Přívlači?


                                        Jářku - Mno ty wole, votomnic...:o)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda