Přívlač a dravci

NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 15:59:01

Mysho22 >> Prdlačky. Každou chvíli ji začnu učit poslouchat Slayer. o))

Má taška na montáže je ta černá West tupoune o)

    NMysho22 - Profil | Čt 2.5.2013 15:21:07

    Paulus >> viem si predstaviť ružovejší odstín :-)

      NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 12:45:16

      Mysho22 >> Ty má dvje na hračky - já mám do rachoty kapku jinší o)

        NMysho22 - Profil | Čt 2.5.2013 12:39:19

        Paulus >> tu ti nikto na nič nesahá teda aspoň ja nie a čo sa deje v Paulusníckom jebal wigvame už ide úplne mimo mňa ..... no na druhú stranu ma stále zaujíma ta tvoja inštalaterska taška Hellou Kitty. Fakt s tým chodíš do roboty :-)

          NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 12:25:40

          Mysho22 >> Na sluníčko mi nesahej ! o))
          Nejni tu kam dohlédneš pyšnější frajer, hrající si na fotra, votomalevůbec ...
          Já už si ty fišky prosadím - jinak budu brzo mrtvej Paulus. A chytat tady s váma stojí za pendrek.

          Má-li mě ovšem někdo dokonale omotanýho kolem prstu, pak ano. Ta malá ... o)

            NMysho22 - Profil | Čt 2.5.2013 12:08:04

            Paulus >> opisuješ ako si v najlepších rokoch ale ,že berieš adoptívnej dcéry Hellou Kitty bazmeky aj keď trošku s metalovým nádychom NO je to na zamyslenie :-D

              NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 11:35:05

              Kalužmistr >> Mno ....... zrovna jsem to psal klukům ke stolu, jak to se mnou šikovně koulí. Od minulý soboty mám nakoupeno pro barbusky, že si to rozkrmím a ještě jsem se k vodě nedostal - šikovně to dělá. Ani fotbal jsem neviděl, aby se mohly koukat na ty svý kraviny typu Ulice, etc. Z čuby která by převrátila barák, jen jsem vzal rákosku do ruky mám tlencto ...
              Ale všeho do času - žádnej pantofel pro mě nejni dost velkej, votom nic o)

                NKalužmistr - Profil | Čt 2.5.2013 11:16:39

                Paulus >> Ještě že máme ty ryby, tam je jinej cvrkot a hlavně klid a krásná příroda ale jen na řece na louži to je úplnej opak.

                  NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 11:12:26

                  Kalužmistr >> Neblbni - zase z toho stáří dostanu strach ............... o))

                    NKalužmistr - Profil | Čt 2.5.2013 10:58:02

                    Paulus >> To já čumím furt ale do blba :-)

                      NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 10:57:10

                      Kalužmistr >> Mno ............ jsou dny, kdy sotva koukám hele, votom nic.

                        NKalužmistr - Profil | Čt 2.5.2013 10:49:59

                        Paulus >> Mladá krásná, Ta ti teda musí dát záhul, ale ty jsi mladej jura tak to zvládáš :-)) Já už jsem takovej chrastivej děděk, už mám jen starou hůl a pytel vzpomínek.

                          NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 10:45:39

                          Kalužmistr >> Hoj Pepo - leda hovno (copy M_D). Mám mladou ženskou s malým capartem, tudíž jsem ještě mladej kluk o)))

                            NKalužmistr - Profil | Čt 2.5.2013 10:28:44

                            Paulus >> Nazdar, tak teda dědoušek :-)

                              NPaulus - Profil | Čt 2.5.2013 10:25:54

                              rybomil >> V šedesátým devátým jsi měl vycházku se ZŠ, a mě, kterýmu byl f tý dobje rok, oslovuješ dědku ?
                              Pche !

                              o)

                                NScanix - Profil | Čt 2.5.2013 10:09:09

                                rybomil >> no vidis, meli z toho vischni radost preci ;)

                                  Nrybomil - Profil | Čt 2.5.2013 9:34:06

                                  Scanix >> jsem starší, tedy už nějak v roce 1969 jsme měli ze základky vlastivědnou vycházku na ostrov rybníka Dehtář, kde nám myslivci půjčili dalekohledy a koukali jsme na hnízda i létající kormoše. Taky tam tehdy byly asi 3 páry. V JČ rádiu pak o tom často mluvil redaktor Luděk Mühlstein, toho asi z rozhlasu dobře znáš.

                                    NMB - Profil | Čt 2.5.2013 8:52:49

                                    Pedro1 >> no počkej.....

                                    jestli tohle praskne a ty se jednou vydáš na ebro tak ani terorista tě nezachrání :))))


                                    byl to asi kapř 25+ že mu bylo tak blbě :))))

                                      NPedro1 - Profil | Čt 2.5.2013 8:50:15

                                      MB >> Měl řízek z kapra s bramborovým salátem.

                                      Čus:-)

                                        NMB - Profil | Čt 2.5.2013 8:49:34

                                        Pedro1 >> ahoj ty tam.....

                                        ty pocem co jsi tomu messimu dal do pití?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda