Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Út 30.4.2013 9:07:41

Mates PB >> Takže klucí byli muškařit?Nebo tam snad kaprařili?

    Butchi - Profil | Út 30.4.2013 9:02:16

    LosPafkos >>
    To je jen mezikrok k testerovi a růžové dodávce LK Boys :-))))

      Butchi - Profil | Út 30.4.2013 9:01:55

      Bláža >>
      Přesně tak :-))))

        Mates PB - Profil | Út 30.4.2013 8:39:40

        Pedro1 >> Oblíbená zatím není, ale ano u pstruhovky jsem to vyfotil.

          Pedro1 - Profil | Út 30.4.2013 8:27:23

          Mates PB >> Moc hezký.To jsi vyfotil u své oblíbené struhovky?

            LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 22:37:27

            Butchi >> chycen na bolelís tak rozhodně.Jsem prolistoval kalendář a ejhle je tu pár mrkmenů,to jsou ambice :-))

              Bláža - Profil | Po 29.4.2013 22:30:53

              Butchi >> Kdo, ten kaprař? Klidně rovnou z balkónu. ;o)))

                Butchi - Profil | Po 29.4.2013 22:26:36

                LosPafkos >>
                Vrácen zpět vodě?

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.4.2013 22:06:41

                  Mates PB >> stačí propíchnout gumy a obejít bojlís jehlou. Zapálit to můžeš vždycky

                    Mates PB - Profil | Po 29.4.2013 22:04:43

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> No dobře, tak já to příště zapálím.

                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.4.2013 22:00:36

                      Mates PB >> V oblasti kaprařiny jsem velmi tolerantní, ale carp auto tolerovat nebudu

                        Mates PB - Profil | Po 29.4.2013 21:55:23

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsi takovej netolerantní, já nevím. Já když to viděl, tak jsme skoro vyskočil za jízdy , bo to jsem musel zdokumentovat.

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.4.2013 21:52:34

                          Mates PB >> Tady u nás na písáku máme taky kluci z kapr týmu, který maj karp tým auto popsaný názvem kapr týmu a fotkama karpů. Šel jsem kolem toho auta asi tak dvacet metrů, a ač jsem držel v ruce přívlačový prut, rychle jsem kolem toho auta proběhl, aby si někdo nemyslel, že je moje a že s tím prohřeškem proti veškerýmu čehokoliv mám něco společnýho

                            minatrix - Profil | Po 29.4.2013 21:50:56

                            Mates PB >> to je ale wostrý a moderní polep auta.... :-)

                              Mates PB - Profil | Po 29.4.2013 21:19:45

                              Matrix >> Fotil jsem to v pátek. Je to možný, co by ne.

                                Matrix - Profil | Po 29.4.2013 21:12:58

                                Mates PB >> To snad ani není možný...

                                  Bláža - Profil | Po 29.4.2013 20:47:15

                                  LosPafkos >> Hustý.... ;o))))

                                  No, v neděli asi nepůjdu, všude bude asi pěknej nářez, v pondělí to vypadá nadějně, uvidíme jaký bude počasí. ;o)))

                                    Bosanac - Profil | Po 29.4.2013 20:47:10

                                    Mates PB >> Vrchol vkusu , samozrejme kaprarskeho .

                                      Mates PB - Profil | Po 29.4.2013 20:43:52

                                      Nová dimenze ML - ML v terénu. Já myslím, že to je fajn.

                                        LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 20:31:19

                                        Bláža >> ano neděle,mrkni na fotku kapřaře na balkóně :-))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda