Přívlač a dravci

Bláža - Profil | Po 29.4.2013 20:25:39

LosPafkos >> 16-tého je neděle? Jsem to ještě nehledal.

    LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 20:23:42

    Bláža >> neděle ještě uvidím,ale pondělí je jasné,4.00 start :-))

      Bláža - Profil | Po 29.4.2013 20:20:42

      LosPafkos >> Jj, už se to blíží, se těším jak malej kluk.... ;o)))

        LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 20:17:30

        Bláža >> však bude mít už za pár premiéru,tahat ho na naši nehájenou vodu mě přišlo nesportovní :-))

          Bláža - Profil | Po 29.4.2013 20:14:05

          LosPafkos >> To ale musíš chodit s prutem k vodě, ne do obchodu.... ;o))))

            LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 19:27:59

            moskyt >> však jdu tomu štěstíčku letos krapet naproti :-))

              LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 19:26:59

              Rybkin >> už ho mám pár týdnů,je to turistická třída Carboflex 2,70 40g

                moskyt - Profil | Po 29.4.2013 19:26:32

                LosPafkos >> Je fakt, že při počtu tebou loni ulovených candátů jsi něco takového potřeboval jako sůl :-).

                  Ravachol - Profil | Po 29.4.2013 19:22:05

                  LosPafkos >> jé, to mi nedelej, pekny...jsem si jich par nedavno potaji ošahaval u kordy

                    Rybkin - Profil | Po 29.4.2013 19:19:35

                    LosPafkos >> Nekecej,koupils Sporťáka jo?Co to je zač?

                      LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 19:16:38

                      Ravachol >> jje fakt,že jsem tuhle na to při stahování krmelce myslel :-))

                        Ravachol - Profil | Po 29.4.2013 19:10:36

                        LosPafkos >> jeste uplne nevyšiluju, že bych jako pri stahovani feedru zkousel krmitko trochu vodit :))), ale malinko roztěkanej už jsem. Cim hodlas drtit candaty v zatokach?

                          LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 19:04:00

                          Ravachol >> už tě to bere ? :-))) Já na to,že mám doma nového šviháka candátobijce jsem poměrně v klidu :-))

                            Ravachol - Profil | Po 29.4.2013 18:54:51

                            LosPafkos >> jo, to asi jo....ja mam jen takovej ten predsezonovej neklid, jestli o neco neprichazim, kdyz zustanu u ty powerky :))

                              LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 18:50:42

                              Ravachol >> já mám pocit,že po nějaké době schlupatí každá. Jako štika mě jí ucvakla (a bodejť by né) naštěstí až v podběráku a od té doby většinou cpu lanko i na gumu. Spodní metr střihám častěji,ten dostává samozřejmě nejvíc na prdel.

                                Ravachol - Profil | Po 29.4.2013 18:45:57

                                LosPafkos >> dik - jsem tady (?) nekde cet, ze trpi na oder o sutry, ale kazdej vyrobek pod sluncem ma svyho kritika :) by pro me bylo idealni, kdyby to tak nekdo mel porovnany treba tydlencty tri snury...jako uz prijit k hotovymu vysledku srovnavaciho testu nebo tak něco :)))

                                  LosPafkos - Profil | Po 29.4.2013 18:41:04

                                  Ravachol >> ahoj,whipleškou hážu a nemůžu na ni říct křivé slovo.

                                    Ravachol - Profil | Po 29.4.2013 18:36:36

                                    mate nekdo vyzkouseny a porovnany rozdily mezi snurama na vlacku? jde mi o prumer cca 0,10 - 0,12. Vloni a predloni jsem mel Power pro, tak premyslim ze bych letoz zkusil neco jinyho...zvazuju, spiderwire, nebo whiplash...ma to smysl, nebo zustat u vyzkouseny powerky?
                                    nebranim se typu i na nejakou jinou...dik za radu

                                      Reznik76 - Profil | Po 29.4.2013 16:05:33

                                      Zajda >> sem měl přítelkyni, která nevěděla co s penězma a koupila si akvárko po sedmi stovkách koupila 5 kousků a do měsíce jí všichni pochcípali myslel sem že mi jebne :-))))

                                        Reznik76 - Profil | Po 29.4.2013 16:03:14

                                        Zajda >> no to sice asi jó, ale tou dobou si bral vejplatu tak 1000-1500 :-))))
                                        dneska 700,- v akvaristice a 200-250,- na burze když sem měl akvárko a občas do toho prostředí zavítal

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda