Přívlač a dravci

Zajda - Profil | Po 29.4.2013 15:51:48

Reznik76 >> Tak jak kterej. A teď se podrž - pamatuju je, že se dali v akvaristice koupit za kilo. A chovný pár za 600...Jak já už su staré..:-(((

    Reznik76 - Profil | Po 29.4.2013 15:48:20

    Zajda >> já myslim že když dobře pořídíš, když nebudeš pátrat po chovatelích a půjdeš do krámu tak to máš za 3 rapaly :-)))

      MB - Profil | Po 29.4.2013 15:41:54

      P!F >> nepropaluj !

      to mělo byt jen šméčko na širokou veřejnost ...

      ty pocem ..ale jako nevím jestli by ty hen oné mě nežraly ty okůňi...jsem nedávno viděl film a trochupřerostlé žrali úplně Fšecko

        Mysho22 - Profil | Po 29.4.2013 15:38:46

        P!F >> nekecaj ,že už ťa poslali kade lahšie zo Shimpáňa a Mivrdy ? :-)

          Zajda - Profil | Po 29.4.2013 15:33:21

          Reznik76 >> To máš jak jednu středně drahou rapallu..:-)

            P!F - Profil | Po 29.4.2013 15:28:14

            MB >> tento rok sa chyta na mihule a na filety z hlavatky. Lipne su uz okukane!

              Reznik76 - Profil | Po 29.4.2013 15:19:22

              Zajda >> to by byly kurwadrahý filátka :-)))

                MB - Profil | Po 29.4.2013 13:46:39

                Pedro1 >> já beru zase 100ks teho lipňa co jsi minule dovezl jako testovací vzorky na okůňi ...:c)))

                  MB - Profil | Po 29.4.2013 13:45:31

                  P!F >> jako co..napřed tady na nás děláš machra, jaký si borec a co jsi dokázal a teď když máš poradit pár začátečníkům tak jako co.........

                  jednou jsi se dal na testování tak nebuď labuť a poraď no ňi?


                  ahoj ty tam :c)))

                    Pedro1 - Profil | Po 29.4.2013 13:44:31

                    P!F >> Doneslo se ke mě,že sháníš levně akvarijní barevné rybičky.Kdyby jsi toho vzal kamion,uměl bych zajistit velmi dobrou cenu.

                      Paulus - Profil | Po 29.4.2013 13:38:50

                      P!F >> Ten firemní šoudres ale nevokecáš ... o)

                        Zajda - Profil | Po 29.4.2013 13:16:49

                        P!F >> :-))))))))))

                          P!F - Profil | Po 29.4.2013 13:15:22

                          Parchanti, prestante zo mna robit testera, kto to ma potom vysvetlovat...

                            LudaT - Profil | Po 29.4.2013 13:10:14

                            Já bych chytal na barevnou a tu nabarvil na přírodno. Z toho Ancistruse 'Gold bych udělal prvotřídní Vranku či hrouzka.

                              Zajda - Profil | Po 29.4.2013 13:08:07

                              brach >> Jsou i lepší...Z této by se dala použít i filátka..:-)

                                brach - Profil | Po 29.4.2013 13:00:11

                                P!F >>
                                Velcí candáti jsou samotáři...
                                A rybičky barvit nemusíš - použij Ancistruse 'Gold'

                                  siri - Profil | Ne 28.4.2013 23:43:56

                                  Nabarvit a nadipovat... ;) Ackoli v Praze nam zerou kapri i zasmradly mrtvy rybky v prirodnich barvach, tak jak jsou - origos, bez dodatecneho umeleho tuningu. :)

                                    Oreh - Profil | Ne 28.4.2013 23:34:19

                                    P!F >> vyskusaj niekedy tej zltej rybe urobit velke cierne oci. zda sa mi, ze vtedy na nastrahu reaguju ovela agresivnejsie

                                      P!F - Profil | Ne 28.4.2013 22:19:40

                                      Oreh >> Najlepsie je nafarbit rybku na citronovo zltu, hlavne v noci v hlbkach okolo 25 m na to zubace fakt saleju. Normalne sa kusu, aby to zozrali ako prve, vzdy zaberie ten najvacsi z nich. Malokedy tak chytim rybu pod 90 cm!!!

                                        rybomil - Profil | Ne 28.4.2013 11:43:44

                                        hurja >> Angláni to dělají běžně mnoho let. Jaká barva kdy a kde funguje je otázka, asi třeba zkoušet. Osobně jsem to nezkoušel, bo na živou a mrtvou nelapám, vyjma lovu na obr hloubkách, lovu candidátů v zimě, nočního lovu mníků a to je tak 1x za 3 roky.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda