Přívlač a dravci

Oreh - Profil | Ne 28.4.2013 11:37:58

hurja >> hlavne v noci vo vode cez 10m je to asi najlepsie, co moze byt. ofarbena rybka :)

    hurja - Profil | Ne 28.4.2013 11:27:06

    u.x.a. >> Nene,na těžko na mrtvou....chyta takhle candaty ale i štiky...ty štiky ale jen větší....uvidíme....

      u.x.a. - Profil | Ne 28.4.2013 10:41:12

      hurja >> to budeš vláčet?

        hurja - Profil | Ne 28.4.2013 10:37:05

        Pro letošek zkusim mrtve rybky obarvit potr.barvivem. Muj švara z jižních čech na to neda dopustit. Co si o tom myslite?

          Mates PB - Profil | So 27.4.2013 9:54:31

          Feroxhunter >> Co je? Přestali ti fungovat moderní vymoženosti, že sháníš starý Ryny? Možná by stačilo vyměnit baterky v Humindíru, ne?

            Feroxhunter - Profil | Pá 26.4.2013 11:31:14

            boyscout >> :o))))

            Na tom něco bude

              Bosanac - Profil | Čt 25.4.2013 19:16:36

              dukadam >> Ty mlc . Receno moji materstinou , sereš kao foka .

                Bláža - Profil | Čt 25.4.2013 18:08:58

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jen jestli mu neujídáš.... ;o))))

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 25.4.2013 14:32:11

                  Pedro1 >> Po třech hodinách se kojí

                    Pedro1 - Profil | Čt 25.4.2013 14:29:19

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Další kojení je kdy?

                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 25.4.2013 14:27:40

                      Pedro1 >> To si piš

                        Pedro1 - Profil | Čt 25.4.2013 14:24:57

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Už máš nakojeno?

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 25.4.2013 14:01:22

                          boyscout >> Na takovýhle humory já nemám čas. Navíc neumím slovensky :-)

                            boyscout - Profil | Čt 25.4.2013 13:58:09

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> já si stejně myslím, že dukadam si ve skutečnosti ty :-)

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 25.4.2013 13:57:04

                              dukadam >> Fero Kufr je legenda a nikdo ho tady nezakopával. Naopak v tichém úžasu a s respektem o něm občas někdo zaševelil

                                mascha - Profil | Čt 25.4.2013 13:28:53

                                rybomil >> já mám jenom ty čirý a krátkou praxi, takže zatím bez ataku na bublinu

                                  dukadam - Profil | Čt 25.4.2013 12:50:49

                                  Zajda >> Sory,ale prednedávnom som tu napísal meno jedného známeho.Rybári,čo sú na druhej strane trollingovej barikády ho tu "zakopali pod čiernu zem", len preto,že je dukadamov kamarát.

                                    rybomil - Profil | Čt 25.4.2013 11:57:43

                                    mascha >> taky mám už od zubatky poškrábaný to bubeníkovo sbiro, držela ho fest, nechtěla pustit, asi jí nasralo něco neznámýho zelenýho ?

                                      rybomil - Profil | Čt 25.4.2013 11:53:34

                                      mascha >> jo to se stává.... asi moc předsadila, čekala že to poletí jak gripen :-)

                                        mascha - Profil | Čt 25.4.2013 11:44:05

                                        rybomil >> zkoušel jsem to teď v Dánsku na soukromáku. Na konec plandu, metr a pů před ní mouchu. Zubatka mi ukousla tu mouchu :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda