Přívlač a dravci

Zajda - Profil | Čt 25.4.2013 11:30:24

dukadam >> Pořád zůstáváš anonymem. A nejenom pro mě...

    dukadam - Profil | Čt 25.4.2013 11:00:35

    Zajda >> Už som kartu doplnil,dúfam,že to tak stačí.

      rybomil - Profil | Čt 25.4.2013 10:57:26

      Pedro1 >> vím žes musel, proto píšu jako že seš za blba co nepochopil :§)

        Pedro1 - Profil | Čt 25.4.2013 10:54:47

        rybomil >> Jsem to pochopil,ale rýpnout jsem si musel:-)

          rybomil - Profil | Čt 25.4.2013 10:40:20

          Pedro1 >> rozuměj s nástrahou co má 2 trojháky - např. vobler se mi to zamotávalo, tak jsem to vzdal. Nejlepší je dávat klasika gumy na jighlavě, strýmrda. Někdy sbiro na delší náhozy malou rotačkou taky funguje dobře.
          ( principielně zkouším skoro všechno, co mi nepřipadne už v počátku jako blbost, ale 2 vláčecí nástrahy za sebou, nebo jak kdysi někdy v raubířství radil mušku a třpytku nezkouším. nechci si naběhnout s papírama do čistírny )

            dukadam - Profil | Čt 25.4.2013 10:01:38

            Zajda >> Doplním to. Len trocha mám obavy, že chlapci z trollingteamu sa každého slova chytia a skončí "krehké prímerie" ,ktoré teraz panuje,aj keď sem tam niekto ešte vystrelí.

              Zajda - Profil | Čt 25.4.2013 8:09:13

              dukadam >> Narozdíl od tebe má aspoň vyplněnou kartu jako člověk....

                Pedro1 - Profil | Čt 25.4.2013 7:50:34

                LudaT >> Jenom jestli:-)

                  LudaT - Profil | Čt 25.4.2013 7:47:54

                  Pedro1 >> No myslím že bylo myšleno 2 trojháky na 1 nástraze :-). Rejpale

                    Pedro1 - Profil | Čt 25.4.2013 7:45:06

                    rybomil >> Vláčiš za sbirem dvě trojháčkové nástrahy?Třeba plandu a rotačku?V jakém pořadí to je úspěšná kombinace?:-))))

                      rybomil - Profil | Čt 25.4.2013 7:07:08

                      LudaT >> Pokud nevzládáš Bachyho odhozy za horizont, může ti při znalosti dna ( např. nafocenýho, když to bylo vypuštěný - viz u nás Trnávka ) pomoci sbirolino. Asi nemá smysl házet ho v prostorech nějakých vázek až pařezů, bo když to pověsíš, může to být za draho. Záleží od ceny těch sbirolin. Částečná pomoc to je, ale používám to taky jen zřídka, hlavně na bolenky co jsou dál, nebo skouším dole candidáty..Slabší návazec pro případ trhání se hodí vždycky. S 2 trojhákovýma nástrahama se to zamotává.

                        dukadam - Profil | Čt 25.4.2013 0:48:58

                        Bosanac >> Nechaj ho,on je uznávaný odborník s bohatými skúsenosťami,ako riadiť motorovú loďku so závojom pestrofarebných blyskáčov.

                          dukadam - Profil | St 24.4.2013 23:14:50

                          P!F >> Dnes na plavanej ma po dlhej dobe krtince sklamali,kapra nenavábili. Tak som zapriahol strapce za labuďami. Pretrólovali celé rameno a výsledok? Tiež sklamanie.Tá prvá sa v strede ramena utopila,lebo vytrólovaných rýb bolo toľko,že ju stiahli a zrejme pod vodou aj zožrali a tá druhá /ML dnes/ doplávala k brehu vysilená ale živá,lebo strapec pod váhou rýb utrhlo ! Našťastie.

                            P!F - Profil | St 24.4.2013 23:02:10

                            boyscout >> Na blyskace tentons pes, treba hlavne krtince!

                              Bosanac - Profil | St 24.4.2013 18:49:41

                              boyscout >> Neni te videt v privlaci jak je rok dlouhy , po dubnovem vyletu a pripomince o trotlovani jsi hned aktivni .

                              Myslis ze uz muzes rozdavat rady jak trotlovat ?

                                LudaT - Profil | St 24.4.2013 11:29:19

                                boyscout >> :-)) Bude to moje první sezona na kajaku, takže trolling přijde na řadu až tak za rok. :-)

                                  boyscout - Profil | St 24.4.2013 11:26:50

                                  LudaT >> na echolot se vybodni, hlavně si kup nějaký ten svazek blyskáčů :-)

                                    LudaT - Profil | St 24.4.2013 11:21:07

                                    Pedro1 >> Tam já se bojím, oni uvazují sumce brrrr. Zeptám se raději v kajakfishingu. Děkuji všem zúčastněným.

                                      Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 11:17:21

                                      LudaT >> Na to bych se zeptal v sumcařině,ti je používají asi nejvíc.

                                        LudaT - Profil | St 24.4.2013 11:16:23

                                        Otázka tedy zní, dá se co do zobrazení profilu dna věřit levným echolotům? Např: http://www.milobrno.cz/cluny-motory-sonary/echolot-​lowrance-x-4

                                        Ryby vidět nepotřebuji.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda