Přívlač a dravci

LudaT - Profil | St 24.4.2013 11:13:28

Pedro1 >> No to mi ale vyjde levněc ten echolot i s GPS a barevnej!

    Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 11:09:32

    LudaT >> Tak si vezmi Bachyho jako guru.Ukáže Ti,jak přehodit přehradu 100 g sliderem na prutu do 15 g.
    Možná jí přehodí i strýmrem na mušáku.

      LudaT - Profil | St 24.4.2013 11:06:55

      MB >> :-)) Za něco ty prachy utratit musím, přeci to nedám manželce ne? :-))

        LudaT - Profil | St 24.4.2013 11:06:13

        Pedro1 >> Ze břehu celkem vím, ale chci díky lodi prochytat místa která právě ze břehu nedám, Bachyho náhozy za horizont neumím. Na zobrazení reliéfu dna bude asi stačit něco nejobyčejnějšího ne?

          MB - Profil | St 24.4.2013 11:05:35

          LudaT >> doporučuju echo půjčit ....a nebo olovnice ....ale i tak začne to echem pak je potřeba gps a už se vezeš :c))))

          mám to z druhé ruky ...jsem suchozemský pán v kloboučku :c))))

            Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 10:56:13

            LudaT >> Jestli to nemáš proházený ze břehu,aby jsi věděl jaký je dno alespoň u břehu,tak tě nákup echa asi nemine.Respektive bez znalosti dna budou Tvé šance mnohem menší.

              LudaT - Profil | St 24.4.2013 10:54:19

              Chlapy, teď ale zcela vážně, má cenu zkoušet na velkých přehradách vertikální přívlač (či jak se vláčce z lodi říká) bez echa či jakékoliv znalosti reliéfu dna? Jsem v tomhle panic, ale letos to chci vyzkoušet. Nebo mi nezbude než ten echolot koupit?

                Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 10:52:07

                LudaT >> Mirdy je škoda.Stejně jako Davea.Jestli to tady bude MM pořád takhle čistit,bude tady furt nuda.

                  LudaT - Profil | St 24.4.2013 10:44:31

                  dukadam >> Díky za kompliment. Já věděl že mi poradíš.

                    dukadam - Profil | St 24.4.2013 10:41:57

                    LudaT >> Myslím si,že si dosť skúsený rybár ,nepotrebuješ sa hovadiť takýmto primitívnym spôsobom lovu!

                      LudaT - Profil | St 24.4.2013 10:36:22

                      Pedro1 >> Já spíš myslel na dukadama, chci letos zkusit trolling a on k tomu má spousty poznatků.
                      Dobrej by byl i Mirda, ale kde je mu jen konec?!

                        Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 10:33:51

                        LudaT >> Rok výroby bude i tohodle MB asi podobný,jako jste měli Vy.Je to na zvážení.

                          LudaT - Profil | St 24.4.2013 10:32:32

                          Pedro1 >> My jednou MB měli a stálo pěkně za hovno, tak nějak nevím.

                            rybomil - Profil | St 24.4.2013 10:32:04

                            Pedro1 >> :O)

                              Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 10:29:15

                              LudaT >> Tak vezmi MBčka.Od tý doby co Netipa kojí se nemá o koho starat.

                                LudaT - Profil | St 24.4.2013 10:27:04

                                Pedro1 >> Já pravě guruho nemám, takže jsem úplně mimo, zkrátka vyřízenej.

                                  Pedro1 - Profil | St 24.4.2013 10:24:42

                                  LudaT >> Jakej je Tvůj guru?

                                    LudaT - Profil | St 24.4.2013 9:45:54

                                    rybomil >> Každej správnej rybář nějakýho guru mít musí, jinak je vyřízenej!

                                      rybomil - Profil | Út 23.4.2013 21:48:17

                                      dukadam >> že by ty polychlorovaný bifenyly ty zubáře na Šíravě aktivovaly a pak následně peralizovaly ???




                                      jestli von ten Fero s kufrom nebude velkej guruataman jako Jakuben Vágus ? :-)

                                        Butchi - Profil | Út 23.4.2013 20:34:15

                                        Pedro1 >>
                                        Nejmenovaný jedinec se v ML pochlubil už i streamerováním.
                                        To je normální urážka muškařiny.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda