Přívlač a dravci

LolMen - Profil | Út 23.4.2013 16:18:30

Pedro1 >> ok aspon vim co a jak

    Pedro1 - Profil | Út 23.4.2013 16:09:37

    LolMen >> Je to stejný jako jít s strýmrovat v květnu na MP.To si musí každý v hlavě srovnat sám.

      BuBu99 - Profil | Út 23.4.2013 16:01:07

      P!F >> pravda, tak omluva chcíplotinám:-)

        P!F - Profil | Út 23.4.2013 15:58:55

        BuBu99 >> neurazaj chciplotiny.

          BuBu99 - Profil | Út 23.4.2013 15:57:08

          Pedro1 >> kdo nemá od té chcíplotiny ignora jako by nebyl:-)

            u.x.a. - Profil | Út 23.4.2013 15:48:14

            marmiška je háček se zlatým očkem není to nic proti ničemu..

              LolMen - Profil | Út 23.4.2013 14:42:06

              Pedro1 >> proc?

                Kolis - Profil | Út 23.4.2013 14:25:27

                Pedro1 >> Boží mlejny melou, a tam ještě o něco víc, vím...............o)

                  Pedro1 - Profil | Út 23.4.2013 14:22:17

                  Kolis >> Děkuji.Jsme tam kompletně s klucíma za ty blbý keci o nevhodnosti přívlače v březnu:-))))

                    Kolis - Profil | Út 23.4.2013 14:20:57

                    Pedro1 >> Dodatečná gratulace o))

                      Pedro1 - Profil | Út 23.4.2013 14:20:26

                      LolMen >> Když budeš mít v dubnu pod splávkem marmyšku s hnojákem a příjde rozumná RS,sebere Ti papíry.Víc toho asi vědět nepotřebuješ.

                        LolMen - Profil | Út 23.4.2013 14:16:25

                        Reznik76 >> asi jo..ale to me s tou marmyskou jen tak napadlo abych vedel treba aj na jindy..

                          LolMen - Profil | Út 23.4.2013 14:15:35

                          Reznik76 >> aha to dava logiku:D:D:D

                            Reznik76 - Profil | Út 23.4.2013 14:13:46

                            LolMen >> a ještě malá technická, teď bych ty okouny nechal na pokoji a chodil bych na jiný ryby

                              Pedro1 - Profil | Út 23.4.2013 14:07:56

                              Kolis >> Tam už dávno jsem:-)

                                Reznik76 - Profil | Út 23.4.2013 14:02:53

                                LolMen >> můžeš si hrát s brokama a nevymějšlet pí...oviny

                                  Reznik76 - Profil | Út 23.4.2013 14:01:23

                                  LolMen >> prostě a jednoduše, marmyška ne, ale když si nastříkáš brok stříbřenkou tak jo

                                    LolMen - Profil | Út 23.4.2013 13:56:39

                                    Pedro1 >> to je slovak..nemaji tam jiny RŘ?

                                      Kolis - Profil | Út 23.4.2013 13:55:14

                                      Pedro1 >> Ignore tě nemine! ,o)

                                        LosPafkos - Profil | Út 23.4.2013 13:54:08

                                        Pedro1 >> tam jak jsem ti říkal,že to pomalu pude u břehu v rákosu :-))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda