Přívlač a dravci

kura11 - Profil | Po 10.5.2010 19:29:35

afjee >> dufam ze si tam daco nechal.. skoda tych debilnych farieb ale nieco sa vybrat da... dufam ze na SVK dojde vsetko co sme objednali... .-))

    Virtuoz - Profil | Po 10.5.2010 18:08:53

    Zdravím může mi prosím někdo poradit jakou použít pletenou šňůru na přívlač doposud jsem používal vlasec ale chtěl bych letos zkusit pletenku a jaké máte zkušenosti s odhozem--není velké tření o očka?Dík Virtuoz

      afjee - Profil | Po 10.5.2010 14:26:01

      Když sečnu ceny všech wobů + poštovný, tak to vychází na 75Kč/ks, takže parádní kup.

        rybomil - Profil | Po 10.5.2010 12:34:41

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 8.5.2010 13:57:23 >> svatá jedině prostřední.

        Medvědisko: např. na titulní straně MRKu dole, rubrika užitečné informace - web ČRS nebo MRS, co na tom složítýho ?

          j.sladkay - Profil | So 8.5.2010 13:57:23

          pepa-č >> ktora? prava ci lava? :)))

            pepa-č - Profil | So 8.5.2010 12:10:00

            svatá noho!

              Kalužmistr - Profil | So 8.5.2010 9:41:57

              Medvědisko >> U nás stojí P 1100 a MP 1000.

                jees - Profil | So 8.5.2010 8:40:49

                Medvědisko >> asi o stovku

                  ludik20 - Profil | So 8.5.2010 8:37:13

                  Medvědisko >>U nas ano,konkretne miestna MP je 40Eur,pstruhova 30.Zväzova je asi 70.

                    Medvědisko - Profil | So 8.5.2010 8:25:42

                    Lidi potřebuju poradit. Liší se nějak pstruhová povolenka od mimopstruhové? (myslím cenově)

                      Piskořík - Profil | Pá 7.5.2010 14:17:43

                      pepa-č >> Ono by to bylo klidně na velkou debatu ale radši mluvím než ťukám do klávesnice...:o)

                        pepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 14:00:55

                        Piskořík >> tak to mi všichni furt lžou. chudák já. věřím ti.

                          Piskořík - Profil | Pá 7.5.2010 13:42:55

                          pepa-č >> Ale rozumíme, jenom máš nějaké pofidérní a zmatené informace. V těchto chovných rybnících, kde je střevlička potravní rybou no.1, jí dokáže nasazená obsádka candátů zredukovat téměř na nulu. Potom se rybník vypustí, tlusťoučká násada candošů se sloví a když se opětovně napustí, tak se střevličky musej nechat znova namnožit, aby koloběh mohl témež bez přestávky pokračovat...:o)

                          Tak, a teď už můžeš říct, "co já vím"...;o)

                            pepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 13:29:54

                            Piskořík >> to nerozporuju, asi si nerozumíme.
                            Ale chovatelé tím, že v rybnících se střevličkama chovají (výborně a úspěšně) candátí populaci střevliček v těch rybnící nějak poznatelně redukují? Co já vím, tak ne. Candoši žerou střevličku a rostou jako fík, ale střevlička na ně prdí a i přesto,že je žraná, tak je jí tam pořád dost a dost a množí se jak pubertální potkani. :-)
                            co já vím.

                              Piskořík - Profil | Pá 7.5.2010 13:18:37

                              pepa-č >> Pepí, na který potravní rybce dělaj chovatelé výborné výsledky v odchovu candátů? Na střevličce. Víc ti snad vysvětlovat nemusím...;o)

                                Mysho22 - Profil | Pá 7.5.2010 12:33:28

                                Worm >> Veru ako sa objaví aj rozum sa zastaví :-D

                                  boyscout - Profil | Pá 7.5.2010 12:27:32

                                  Znal jsem asi 6ha rybník plný střevliček, opravdu nechutně plný. Za 3 roky jsem tam byl zase a nelapl jsem jedinou. Důvod? Hejna spokojených candátů. Ale to nebyla svazová voda a tak měli candáti šanci dorůst.

                                    Worm - Profil | Pá 7.5.2010 12:27:27

                                    Mysho22 >> A přitom...kus prochcan*ho masa,viď? :o))

                                      Mysho22 - Profil | Pá 7.5.2010 12:26:55

                                      Piskořík >> hold som zaváhal ,ale ked ta dražba na aukru bola taká strhujúca :-)

                                        Mysho22 - Profil | Pá 7.5.2010 12:26:10

                                        Worm >>keby mrk bol známy po celom svete tak by mohli prerobiť porekadlo ,,p!ča hýbe svetom a nohavicami :-D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda