Přívlač a dravci

wet - Profil | Po 10.5.2010 20:27:48

pepa-č >> ;)

    pepa-č - Profil | Po 10.5.2010 20:26:53

    wet >> wet to ví!!! :-)))

      pepa-č - Profil | Po 10.5.2010 20:26:38

      Hugo Fisher >> LR je Lovec Rapy a je to rybách, teď to všechno monitoři vybijou...

        wet - Profil | Po 10.5.2010 20:26:17

        pepa-č >> promin opet si delam prdel. Jiste, ze Lovec rapy jsou lepsi..

          Hugo Fisher - Profil | Po 10.5.2010 20:23:57

          pepa-č >> komunikujes s amatery ... ti LR neznaj.

            pepa-č - Profil | Po 10.5.2010 20:23:05

            eXecutor >> to není LR

              pepa-č - Profil | Po 10.5.2010 20:22:56

              wet >> to není LR

                eXecutor - Profil | Po 10.5.2010 20:14:05

                LR je pecka hlavne ma pidi bolene :-)))

                  Knapík - Profil | Po 10.5.2010 19:43:18

                  wet >> to jsou mi rady .. :)

                    Georgino - Profil | Po 10.5.2010 19:43:10

                    pepa-č >> LR je jistota ale já mám ještě radši MF

                      wet - Profil | Po 10.5.2010 19:42:11

                      tohle je LR (lovi ryby) dnes som vzal len dva aj ked mali styroch.;)

                        Knapík - Profil | Po 10.5.2010 19:41:16

                        afjee >> zcela jistě půjde o Lov Ryb, máš štěstí, že jdu kolem, vždycky rád poradím :)))

                          afjee - Profil | Po 10.5.2010 19:40:40

                          pepa-č >> Tak to potom jo :o) ... Já nevím. Určitě v tom je rozdíl, co se týče chodu, ale že bych nějak rapidně méně chytal na levnější woby se mi nezdá ...

                            pepa-č - Profil | Po 10.5.2010 19:39:18

                            afjee >> to je tajný

                              afjee - Profil | Po 10.5.2010 19:38:42

                              pepa-č >> A LR je zkratka čeho?

                                afjee - Profil | Po 10.5.2010 19:37:31

                                pepa-č >> Ale tak mně jde spíše jen o ty malé .. Mají mi ještě dojít věci z cabelasu, nicméně už to nějak vázne ...

                                  pepa-č - Profil | Po 10.5.2010 19:36:11

                                  afjee >> Hugo ti to vykoupil. Nesmutni, na salmo nejdou. LR to je jistota.

                                    afjee - Profil | Po 10.5.2010 19:35:23

                                    Hugo Fisher >> pátek

                                      Hugo Fisher - Profil | Po 10.5.2010 19:34:42

                                      afjee >> kdys objednaval?

                                        afjee - Profil | Po 10.5.2010 19:33:44

                                        kura11 >> No tak ty Tiny a Horneti jsou dle mého dobří. Nedošlo všechno, co mělo, takže vám určitě taky ne :) ... Třeba executor nedošel ani jeden ..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda