Přívlač a dravci

Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | Čt 6.5.2010 17:37:58

Medvědisko >> 100JPY = 21,798 CZK
česká národní banka...

    Medvědisko - Profil | Čt 6.5.2010 17:27:07

    WhatWouldGeezesCatch >> Kolik Kč je asi 1 JPY?

      Tarn - Profil | St 5.5.2010 16:41:49

      Laci >> mrkni se do bazaru, tam něco najdeš.

        sramas - Profil | St 5.5.2010 16:15:02

        Laci >> zeptej se pepa_č, ten by možná věděl

          Knapík - Profil | St 5.5.2010 13:54:53

          Laci >> 4009,-Kč u RSP, já ji mám od z léta 2009 a možná bych ji za nějaký rozumný peníz pustil i se záručákem, ale to bych si musel nechat projít hlavou ....

            Laci - Profil | St 5.5.2010 13:52:49

            neviete niekto kde by som zohnal naviak daiwa caldia X 2500 za slušný peniaz?

              sus1 - Profil | Út 4.5.2010 22:12:24

              Flip >> Jj,tak jest.:-)))
              Du si dát kávu,to je na vopláchnutí..-))))V Plkárně to taky jede..-)

                Flip - Profil | Út 4.5.2010 22:09:10

                sus1 >> jo s tím souhlasím,ale také se říká,že s jednou prdelí se na dvou židlích blbě sedí:-)))

                  sus1 - Profil | Út 4.5.2010 22:03:37

                  Flip >> Školník.:-))))Když s jídlem roste chut,no???:-))

                    Flip - Profil | Út 4.5.2010 21:58:51

                    sus1 >> to Chytej je v něčem pořád sto let za opicema.To víš,když ředitel ústavu starej plaz pořád někde háže thymolínový úsměvy do kamery a školník Osprey tomu moc nerozumí-se nedivím že jim ta škola padá na hlavu:-))))

                      sus1 - Profil | Út 4.5.2010 21:49:15

                      Flip >> Ještě že tady vám to funguje.:-)))

                        Flip - Profil | Út 4.5.2010 21:38:51

                        sus1 >> určitě jinak bych je nesyslil:-)))

                          sus1 - Profil | Út 4.5.2010 21:22:16

                          Flip >> Myslíš,že budou mít jednou velkou cenu??:-)

                            sus1 - Profil | Út 4.5.2010 21:21:39

                            Flip >> Pajda,pajdák.:-)))

                              Flip - Profil | Út 4.5.2010 21:17:06

                              sus1 >> Plzeňák-to znám v Plzni jsem byl 2 roky ve středisku vrcholového sportu při Pedagogické fakultě,nebo jak se ta bolševická inštance tenkrát jmenovala.

                                Flip - Profil | Út 4.5.2010 21:15:09

                                sus1 >> já syslím jenom medaile a poháry z přívlače-ty budou obzvláště v kurzu až se pravnoučata budou chodit dívat na ryby do akvárií do ZOO.

                                  sus1 - Profil | Út 4.5.2010 21:14:55

                                  Flip >> Nu copa?? nu nic.:-)))))

                                    Flip - Profil | Út 4.5.2010 21:13:19

                                    sus1 >> jo a jako odpověď říkáte Tagora:-)))

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda