Přívlač a dravci

sus1 - Profil | Út 4.5.2010 21:11:19

Flip >> Ty to nemáš v rámečku????:-)))Jednou na tom vnoučata vydělají.:-))) ( rok 2060 ???)

Ad ...copa??? řikáme u nás.:-)))

    Flip - Profil | Út 4.5.2010 21:03:24

    sus1 >> nicméně potahy jse měl jako můj velkej vzor Person značky Copa.:-)))

      Flip - Profil | Út 4.5.2010 20:59:59

      sus1 >> jedinné co ještě mám je ta pálka Apelgren all play senso V1:-))A to taky vlastně ani nevím kde leží:-(

        Flip - Profil | Út 4.5.2010 20:57:38

        sus1 >> si myslíš že skladuju relikvie:-)))

          sus1 - Profil | Út 4.5.2010 20:53:39

          Flip >> Ukaž diplom z pinčesu.:-))

            afjee - Profil | Út 4.5.2010 19:34:30

            Flip >> Uvidíme,uvidíme .. Tak já to hraji jen přes zimu, kdy se na ryby moc nedá, tak aspoň něco :)

              Flip - Profil | Út 4.5.2010 19:32:59

              afjee >> tak to máš všechno před sebou já hrál za mlada extraligu ve volejbale.Ten pinčes jsem začal hrát až ve 30 letech.Dnes nedělám nic:-(

                Kolac1 - Profil | Út 4.5.2010 19:32:06

                Flip >> no ja som si tiez myslel ze ta rukovet je vpohode ked som si ju kupil, ale ked som si zobral stari team dragon tak som zistil co je to dobre drzanie, ale mas pravdu kazdy podla svojho gusta ;)

                  afjee - Profil | Út 4.5.2010 19:31:04

                  Flip >> Tak to není špatný. Já hraju za muže jen základ a někdy okresní přebor, za dorost pak kraj ...

                    Georgino - Profil | Út 4.5.2010 19:30:47

                    Pinčes? Bych vás rozdrtil s prkýnkem na maso :-))

                      Flip - Profil | Út 4.5.2010 19:29:52

                      afjee >> nejvíc kraj.

                        afjee - Profil | Út 4.5.2010 19:22:41

                        Flip >> Taky hraji závodně pingpong .. Hrál jsi nějakou vyšší ligu?:)

                          Flip - Profil | Út 4.5.2010 19:20:14

                          Kolac1 >> mám právě ten 230 a ta rukojeť mě do ruky padne a klukům co jsem to půjčoval taky.Je to prostě věc gusta každého.Když jsem hrál závodně pingpong tak každý druhý měl jinej grip na pálce.A u prutů je to také tak ,že každá lidská dlaň cítí jinak tvar rukojeti.

                            eXecutor - Profil | Út 4.5.2010 19:14:41

                            Kolac1 >> tie dragony v poslednej dobe dost pekne doseru co sa tyka tych rukoväti ...vobec sa mi nepacia niektore rukovate (jedna schodikova jak hovado, druha taka neprakticka uplne ..) normalne rovne korky od spoja navijaka az po spodok du najlepsie , sem tam s nejakou priehlbinou na prst alebo aby dobre sedela ruka .. a nie tie prehnane designy blbe ...

                              Kolac1 - Profil | Út 4.5.2010 19:06:05

                              Flip >> ake milenium beries, ja mam snzno jig 1-7g, dlzka 2.3m, trozku ho musim vylepsit, ta rucka sa mi nepaci, a nedrzi sa mi dobre... :( skoda kde su tie stare dobre rucky s team dragonov :(

                                viši - Profil | Út 4.5.2010 15:11:35

                                Mil House >> Mr.Milosch - 4.5.2010 14:51:34 >> specifikuj.

                                  Mr.Milosch - Profil | Út 4.5.2010 14:51:34

                                  čauec..Poradil by mi prosím někdo,jaký kvalitní special(prut) na plavanou na dravce bych si měl pořídít?Moc tímto stylem nechytám,ale chtěl bych začít.Děkuju

                                    Flip - Profil | Út 4.5.2010 14:43:54

                                    Laci >> tu jsem měl taky,ale pustil jsem jí-nemám pro takového mrňousa využití.

                                      Laci - Profil | Út 4.5.2010 14:40:50

                                      Flip >> ja som mal v ruke na par minut 2,1 a pozdavala sa mi

                                        Flip - Profil | Út 4.5.2010 14:35:25

                                        Laci >> 240 cm.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda