Přívlač a dravci

Npepa-č - Profil | Čt 6.5.2010 23:07:20

Salamanterus >> střevličku vybije sucho po vypuštění rybníka, jiná metoda není.

    NSalamanterus - Profil | Čt 6.5.2010 23:05:22

    Ahoj chtěl bych se zeptat... na candáty a mám pár otázek odpovídejte mi buď reakcí, nebo SZ. Předem děkuji :-D
    V rybníku máme 40 12cm dlouhých candátů a nespočet střevliček východních a plotic.
    1) Jsou schopni candáti během růstu vybit tyto potvůrky? zn jsou jich mraky... a kdyztak, za jak dlouho
    2) za jak dlouho budou utocit a jist i 20cm plotice.

    Ztm diky mejte se tu...

      Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 20:48:56

      Flip >> :)))

        NFlip - Profil | Čt 6.5.2010 20:45:57

        jste teda kámoši-proč nenapíšete že to mají na www. Mavep.cz:-)))Šmejdi jste a egoisti:-))))

          NZajda - Profil | Čt 6.5.2010 20:33:14

          skwor >> Co máš z toho Luku...Taky si nějak nevýskám..:-(

            Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 20:33:11

            skwor >> Jo takhle. Já jako myslel, že sis ho objednal tam .. :)

              Nskwor - Profil | Čt 6.5.2010 20:31:56

              afjee >> Myslíme :-) Píšu, že nemám prachy, jinak bych něco vybral.

                Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 20:30:55

                skwor >> Skeletora? Nemyslíme každý jinou stránku?.

                  Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 20:30:10

                  skwor >> No taky jsem vzal asi 10kousků :o)

                    Nskwor - Profil | Čt 6.5.2010 20:30:05

                    Zajda >> Je to tam.

                      NZajda - Profil | Čt 6.5.2010 20:29:32

                      skwor >> Jo...

                        Nskwor - Profil | Čt 6.5.2010 20:29:21

                        afjee >> Jo, v sobotu skeletora :-) Takže jsem bez koruny :-))

                          Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 20:26:14

                          skwor >> Tak si už taky objednal?:D

                            Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 20:25:58

                            Zajda >> Nekecám :)

                              Nskwor - Profil | Čt 6.5.2010 20:25:56

                              Zajda >> Nekecá :) Chceš na SZ víc?

                                NZajda - Profil | Čt 6.5.2010 20:25:21

                                afjee >> Kecáš..:-)

                                  NRybkin - Profil | Čt 6.5.2010 20:01:17

                                  Medvědisko >> cca 3600 českejch i s poštou,kupoval jsem dva

                                    Nafjee - Profil | Čt 6.5.2010 19:52:02

                                    Tak jsem objednal nějaký Hornety a Tiny za 63Kč/ks :o))

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 6.5.2010 19:35:03

                                      Medvědisko >> staci zadat do googlu:

                                      100 jpy to czk

                                        NMedvědisko - Profil | Čt 6.5.2010 17:40:38

                                        Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 6.5.2010 17:37:58 >> Aha díky!

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda