Přívlač a dravci

Shu-Lin - Profil | Út 4.5.2010 13:56:06

Poslední věta před smrtí: To neni zmije,ale neškodná užovka. :-)

    max0201 - Profil | Út 4.5.2010 13:51:25

    jeste jedno

      Laci - Profil | Út 4.5.2010 12:42:32

      Flip >> ahoj, v akej dlžke ho maš?

        Flip - Profil | Út 4.5.2010 12:24:06

        To all.-K slibovaným testům Cormoranu ULX- Od začátku sezony na něj chytám nejvíce ze všech prutů.Doplňuji chvějivkou od Dragona Milenium senso spinn do 7 gramů,kterou používám na mikronástrahy a plovoucí hlavy.
        Ten Cormoran se chová naprosto precizně.Záseky sedí ryby na BL háčkách zbytečně nepadají.Je přesný při nahazování.Při zdolávání duháků okolo 45 cm v silném proudu obstál na jedničku.testoval jsem ho s se smáčkama,berkleynymfama ,ale i s rotačkama do velikosti 1 a malými Hornety.
        Škoda,že se neprodává za menší peníz.

          Muskiehunter - Profil | Po 3.5.2010 21:22:43

          Tarn >> :o) no to je taky fakt to mě nenapadlo.....

            Tarn - Profil | Po 3.5.2010 20:27:23

            Feroxhunter >> Muskiehunter - 3.5.2010 20:07:28 >> Já už myslel, že napíšeš, že to ještě neviděl Tebe nahatýho :-))))))))))

              Tarn - Profil | Po 3.5.2010 20:26:31

              koty >> prodavač v obchodě mi tvrdil, že to je nedoceněná nástraha a zaručeně to funguje. :-))))

                Muskiehunter - Profil | Po 3.5.2010 20:07:28

                Flip >> Takový máme u nás na sázavě úžovky, krmim je tam kachnama :o)

                  Muskiehunter - Profil | Po 3.5.2010 20:06:47

                  Tarn >> :o)))))

                    Tarn - Profil | Po 3.5.2010 19:03:41

                    Flip >> To už musejí být pěkní macci, jestli je na té fotce Hladík za mlada :-)))))))))))

                      koty - Profil | Po 3.5.2010 18:29:42

                      Čau,zkoušel ste někdo chytat na bolení olůvko? Jaký byly kdyžtak úspěchy.

                        Flip - Profil | Po 3.5.2010 17:17:39

                        U nás v Jižních Čechách v poslední době potkáte na březích P vod tenhle druh plaza.Na fotce je činovník Jčus při jejich vysazování.
                        Nejdřive povinné hostovačky a teď tohle.Ten Hladík to asi s tou ochranou potočáků myslí vážně.

                          rybomil - Profil | Po 3.5.2010 17:07:00

                          Georgino >> Mě taky, tak 20 let z5.Chtěl jsem vydolovat hříbka,celá ruka mě pěkně bolela ale týden. Sérum jsem radši absolvoval, jeden nikdy neví.

                            Denny - Profil | Po 3.5.2010 17:05:34

                            Michal >> ten zapach je opravdu prisernej,nevim,jestli je to jen v ohrozeni,jednou jsem narazil na klubko techto plazu pri pareni,to nebyl smrad,ale primo puch,ale treba jsem je vyrusil :-))))

                              Michal - Profil | Po 3.5.2010 14:16:50

                              Lauri >> není za co, ale jako kluci jsme obojkových užovek pár nachytali a to pižmo ne každá použila :-) snad asi jenom jednou jsem to schytal přímo já, drhnul jsem se v řece asi hodinu :-)

                                Lauri - Profil | Po 3.5.2010 14:14:46

                                Michal >> aha tak to jsem nevěděl, díky.

                                  Michal - Profil | Po 3.5.2010 14:11:31

                                  Lauri >> obojková při ohrožení vypouští na obranu něco jako pižmo, šílenej smrad, navíc málokdo ví, že má jedové váčky a jed silnější než zmije, naštěstí nemá duté jedové zuby :-) ale co víš, třebas bude mít kaz v zubu, díru v něm a šlus :-)

                                    Lauri - Profil | Po 3.5.2010 14:08:21

                                    Piskořík >> jakej smrad?

                                      Georgino - Profil | Po 3.5.2010 12:51:39

                                      Piskořík >> No to taky :-))

                                        Piskořík - Profil | Po 3.5.2010 12:51:06

                                        Georgino >> Copak kousanec ale ten smrad...;o)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda