Přívlač a dravci

Georgino - Profil | Po 3.5.2010 12:41:59

skwor >> Tyhle taky uměj pěkně kousat :-)

    skwor - Profil | Po 3.5.2010 12:38:40

    Georgino >> Tady je nejvíc užovek podplamatých, když zahlédnu tu, tak taky většinou v první chvíli nevím, s čím mám tu čest. Loni jsem tu na jednom rybníku viděl asi dvakrát tuhle obojkovku. Do 120cm jí moc nesházelo.

      Georgino - Profil | Po 3.5.2010 12:37:18

      skwor >> Párkrát jsem se poblil a bylo to dobrý, ani do špitálu jsem nejel.

        pepa-č - Profil | Po 3.5.2010 12:36:53

        sliver - samolibý vůl >> u nás je hodně užovek obojkových (mraky) i hladké, viděl jsem i stromovou. zmiji fakt dlouho ne.

          skwor - Profil | Po 3.5.2010 12:35:49

          Georgino >> Nemilé :) Já si jí tenkrát všimnul když jsem byl asi metr od ní. Tak daleko dozadu jsem zatím v životě neskočil :-))

            bambus - Profil | Po 3.5.2010 12:35:25

            skwor >> fuuuj hadi :_DD ble bych se jak rika afjee asi delal tu vetev radsi.

              Georgino - Profil | Po 3.5.2010 12:33:57

              skwor >> Mě taková kousla :-)

                skwor - Profil | Po 3.5.2010 12:31:20

                Na takovou jenom o něco větší jsem před pár lety skoro šlápnul.... Brr...

                  sliver - samolibý vůl - Profil | Po 3.5.2010 12:31:11

                  pepa-č >> to myslíš vážně ? Tady jsou všude.

                    Zajda - Profil | Po 3.5.2010 12:29:41

                    sliver - samolibý vůl >> Už holky vylezly podle harmonogramu?

                      pepa-č - Profil | Po 3.5.2010 12:29:16

                      sliver - samolibý vůl >> hezký, zmiji už jsem neviděl moc let.

                        afjee - Profil | Po 3.5.2010 12:24:24

                        sliver - samolibý vůl >> Tohle potkat, tak se raději zakousnu do stromu a dělám větev. :o)

                          sliver - samolibý vůl - Profil | Po 3.5.2010 12:22:56

                          krajta to teda není, ale zato je fakt živá.

                            Bláža - Profil | Ne 2.5.2010 19:25:29

                            Jurek >> Mám doma dva, ale v délce 2,05 a 2,35 nebo tak nějak.....

                            Korková rokojeť a šroubovací duralové sedlo pro navi......

                              Tarn - Profil | Ne 2.5.2010 19:06:39

                              Jurek >> mrkni se do bazaru, tuhle jsem ho tam viděl. Myslím že to bylo to modré Lipno :-)))

                                Jurek - Profil | Ne 2.5.2010 13:20:21

                                chlapi mám dotaz, nevlastníte někdo ještě starý plnolaminátový prut 2,70cm dlouhý byl to dvou díl. Byl bílý a byl to vykošťovák jak stehno prostě tuháč tak akorát dobrý na sumce. Dělala to značka, Lipno, Orava a ještě něaké dvě firmy, Jsou to pruty z dob Komára, jsem ochoten takový to prut odkoupit

                                  Dev - Profil | Pá 30.4.2010 20:41:35

                                  Sp. >> Díky :)

                                    Sp. - Profil | Pá 30.4.2010 20:15:39

                                    Dev >> nie neni treba.

                                      Dev - Profil | Pá 30.4.2010 20:12:08

                                      Cau,mam jen dotaz,mam snuru spidera,chci se jen zeptat,je potreba jako pri vlasci navijet pres vodu nebo neni potreba ? diky :)

                                        waxmax - Profil | Čt 29.4.2010 22:38:23

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda