Přívlač a dravci

minatrix - Profil | St 28.4.2010 21:08:03

Bambus... T.maniak >> bambus - 28.4.2010 20:31:32 >> team dragon model 08.

    kebator - Profil | St 28.4.2010 20:57:22

    Bambus... T.maniak >> bambus - 28.4.2010 20:31:32 >> Ty vole, ja citam ze kontokorentny prut !! mne to uz asi sibe ! :-)

      bambus - Profil | St 28.4.2010 20:31:32

      minatrix >> kopnkretni prut?

        smradzjzd - Profil | St 28.4.2010 20:29:59

        Bambus... T.maniak >> bambus - 28.4.2010 20:27:31 >> ne, nebyl to moc velký rozdíl, klidně si tam dej který chceš

          minatrix - Profil | St 28.4.2010 20:29:32

          Bambus... T.maniak >> bambus - 28.4.2010 20:05:17 >> řešil jsem stejnej problém. ale byl vyřešen za mě,prodejce už 30 neměl,tak jsem vzal 40. je jen o 10 g těžší. Mám ho na prutu Dragon do 21g ,270 cm a pěkně to sedí a je to vyvážený...

            bambus - Profil | St 28.4.2010 20:27:31

            smradzjzd >> tak ze nic extra velkej rozdil?

              bambus - Profil | St 28.4.2010 20:27:18

              smradzjzd >> aha. ok

                smradzjzd - Profil | St 28.4.2010 20:23:22

                Bambus... T.maniak >> bambus - 28.4.2010 20:16:11 >> nemám fotku. Kamoš měl 40tku a já mám 30tku, chtěli jsme si prohandrkovat jednu cívku, ale velikostně to nepasovalo.
                Nic víc bohužel nevím.

                  bambus - Profil | St 28.4.2010 20:16:11

                  smradzjzd >> mas fotku na porovnani?

                    bambus - Profil | St 28.4.2010 20:16:01

                    smradzjzd >> fakt jj ? chci to na dragomn destiny 270

                      smradzjzd - Profil | St 28.4.2010 20:14:04

                      Bambus... T.maniak >> bambus - 28.4.2010 20:05:17 >> nee, celý tělo je větší

                        bambus - Profil | St 28.4.2010 20:05:17

                        panove jakej je rozdil mezi red arcem 40 a 30? prej je vetsi jenom civka? dikes

                          sus1 - Profil | St 28.4.2010 6:34:20

                          DeProfundis >> No, pomůžou mě (někdy)ty všechny věci nanosit z auta k vodě.:-))

                            DeProfundis - Profil | Út 27.4.2010 23:24:56

                            sus1 >> to se na ryby ale asi moc nevyplatí né?

                              sus1 - Profil | Út 27.4.2010 23:16:58

                              DeProfundis >> Chovají se akorát malé děti.:-)))

                                DeProfundis - Profil | Út 27.4.2010 23:16:02

                                Pepa, Hugo: nebylo by lepčí si ty červy "chovat" doma?

                                  sus1 - Profil | Út 27.4.2010 22:40:06

                                  afjee >> Jak řiká kolega Flip, je zatim čas,ale mam ho ne seznamu zatim jako č.1.:-))

                                    pepa-č - Profil | Út 27.4.2010 22:39:49

                                    Hugo Fisher >> to chápu, že když jedeš do ciziny do Hradce, že si přivezeš červy. Jen se divím, že ti furt dávají víza. Já bych tě hnal! :-))

                                      Hugo Fisher - Profil | Út 27.4.2010 22:25:59

                                      pepa-č >> spravnej rybar dovazi i cervy.

                                      Ja je kuprikladu dovazim az z Hradce.

                                        afjee - Profil | Út 27.4.2010 22:25:53

                                        sus1 >> Jojo spokojenost. Je to chvějivka a šlape dobře .. Nej rybu na to mám bolena kolem 60cm a paráda. Teď se ale dívám po nějakým dragonovi .. Nějakej univerzál ..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda